Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2016, 16:26

autor: Kamil Zwijacz

Smite na PlayStation 4 ukaże się 31 maja

Studio Hi-Rez poinformowało, że dostępna od kilku tygodni w ramach otwartych beta testów gra Smite ukaże się na konsoli PlayStation 4 w pełnej wersji 31 maja bieżącego roku.

Smite, trzecioosobowa gra MOBA od studia Hi-Rez, ukaże się w pełnej wersji 31 maja na konsoli PlayStation 4 – poinformował deweloper na blogu PlayStation. Oczywiście tytuł możecie pobrać już dziś, gdyż od 22 marca dostępny jest w ramach otwartej bety. Jednocześnie deweloper pochwalił się, że podczas testów zoptymalizował produkcję, która obecnie działa już w 60 klatkach na sekundę, dodał trofea, czterech kolejnych bogów oraz nowe tryby gry. Oczywiście to nie koniec i projekt będzie stale rozwijany. Przy okazji poinformowano również, że baza graczy Smite liczy sobie ponad 20 milionów osób. Jeżeli więc nie zrobiliście tego do tej pory, to chyba najwyższy czas sprawdzić popularną produkcję, zwłaszcza, że udostępniana ona jest (i będzie) za darmo.

W Smite wcielamy się w rozmaitych bogów. - Smite na PlayStation 4 ukaże się 31 maja - wiadomość - 2016-05-29
W Smite wcielamy się w rozmaitych bogów.
Smite na PlayStation 4 ukaże się 31 maja - ilustracja #2

Smite od dłuższego czasu dostępne jest na komputerach osobistych i konsoli Xbox One. Tytuł jest klasycznym przedstawicielem bardzo popularnego w ostatnich latach gatunku MOBA, w którym wcielając się w rozmaitych bohaterów, walczymy w drużynowych potyczkach, starając się zniszczyć bazę przeciwnej ekipy. Jednak w odróżnieniu od League of Legends czy Heroes of the Storm, w produkcji studia Hi-Rez akcja obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby, a co za tym idzie, zabawa jest bardziej zręcznościowa. Bohaterami gry są rozmaici bogowie – od egipskiego Anubisa, przez greckiego Aresa i japońską Amaterasu, aż po nordyckiego Lokiego.