Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2023, 10:27

Zobacz wypełniony akcją gameplay z gry Smerfy 2: Więzień Zielonego Kamienia

Smerfy 2: Więzień Zielonego Kamienia doczekał się nowego gameplayu. Opublikowany przez Microids oraz OSome Studio materiał wideo prezentuje atrakcje, które czekają nas w tej pełnej akcji platformówce 3D.

Źródło fot. Microids / Steam
i

Zespół OSome Studio oraz firma Microids opublikowały gameplay ze swojej najnowszej produkcji. The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone, w Polsce znane jako Smerfy 2: Więzień Zielonego Kamienia, to platformówka 3D, w której wcielimy się w tytułowe niebieskie stworki, a naszym zadaniem będzie uporanie się z zagrożeniem, przypadkowo uwolnionym przez Pracusia.

Tytuł zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One, Xboksy Series X/S oraz Nintendo Switch, i ma zadebiutować 2 listopada. Produkcja otrzyma pełną polską wersję językową.

  1. Historia opowiedziana w grze Smerfy 2: Więzień Zielonego Kamienia będzie obracać się wokół SmerfoMiksa, czyli innowacyjnego wynalazku stworzonego przez Pracusia. Próbując zdobyć niezbędny do jego działania Zielony Kamień, smerf przypadkowo uwolni członków mrocznego zakonu – Stolasów.
  2. Drużyna, w której skład wejdą Pracuś, Ważniak, Ciamajda i Smurfstorm, spróbuje odnaleźć fragmenty Zielonego Kamienia, nim ich kraina pogrąży się w chaosie. W trakcie przygody bohaterowie zyskają nieoczekiwanego sprzymierzeńca – Gargamela.
  3. The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone to pełna akcji platformówka 3D, w której będziemy przemierzać barwny świat, unikać pułapek i przeszkód, walczyć z wrogami oraz rozwiązywać łamigłówki.
  4. SmerfoMix, gadżet umożliwiający manipulację otoczeniem, ma pełnić kluczową rolę w rozgrywce, pomagając w rozwiązaniu łamigłówek i pokonaniu przeciwników. W miarę postępów będziemy zdobywać różne surowce, które posłużą do ulepszania tego urządzenia.
  5. Gra umożliwi zarówno zabawę w pojedynkę, jak i kooperacyjną rozgrywkę dla dwóch graczy.
  6. Opisywany tytuł został stworzony przez zespół OSome Studio, znany z gier takich jak Asterix & Obelix XXXL: The Ram from Hibernia oraz The Smurfs: Mission Vileaf.
Zobacz wypełniony akcją gameplay z gry Smerfy 2: Więzień Zielonego Kamienia - ilustracja #1

Smerfy 2: Więzień Zielonego KamieniaŹródło: Microids / Steam

  1. Oficjalna strona internetowa gry

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej