Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2013, 09:56

autor: Góral

Slender: The Arrival na konsolach w przyszłym roku. Gra za kilka dni ukaże się na Steamie

Firma Blue Isle Studios ujawniła, że gra Slender: The Arrival w przyszłym roku trafi na konsole. Poinformowano także, że PC-towa edycja, która była dostępna na oficjalnej stronie od marca bieżącego roku, jednak nie da się jej już tam kupić, ukaże się 28 października w sklepie Steam.

Deweloper gry Slender: The Arrival, firma Blue Isle Studios, ujawnił, że produkcja ukaże się w przyszłym roku na konsolach. Niestety nie zdradzono, czy chodzi o sprzęt obecnej, czy nowej generacji (czy też to i to). Dodatkowo poinformowano, że tytuł pojawi się 28 października w sklepie Steam.

Slender: The Arrival to ulepszona wersja popularnej, darmowej produkcji. - Slender: The Arrival na konsolach w przyszłym roku. Gra za kilka dni ukaże się na Steamie - wiadomość - 2013-10-22
Slender: The Arrival to ulepszona wersja popularnej, darmowej produkcji.

Steamowy Slender będzie ulepszoną edycją produkcji, która ujrzała światło dzienne w marcu bieżącego roku. Twórcy zatroszczą się między innymi o nową postać oraz rozszerzone poziomy. Co do edycji przeznaczonych na konsole, zdradzono jedynie, że możemy ich wyczekiwać w pierwszym kwartale 2014 roku.

Przypominam, że cały czas da się bawić oryginalnym Slender: Eight Pages. Tytuł można pobrać za darmo z oficjalnej strony. The Arrival powstało dzięki olbrzymiej popularności pierwowzoru. Gra zaoferuje ulepszoną oprawę graficzną oraz historię opowiadającą o niejakiej Laurze, która pomoże sprzedać dom swojej przyjaciółce Kate. Sytuacja zmieni się diametralnie, gdy dziewczyna zniknie. Laura rozpocznie jej poszukiwania dysponując jedynie latarką i kamerą.

Slender: The Arrival na konsolach w przyszłym roku. Gra za kilka dni ukaże się na Steamie - ilustracja #2Slender Man to fikcyjna postać, która pojawiła się na forum SomethingAwful jako praca konkursowa użytkownika Victor Surge. Zadanie polegało na wymyśleniu historii o zjawiskach paranormalnych, więc uczestnik zabawy spreparował dwa zdjęcia, na których była widoczna wysoka, ubrana w garnitur istota. Projekt natychmiast został podchwycony przez internetową społeczność, stając się jednym z sieciowych hitów ostatnich lat.

Slender: The Arrival trafi na konsole w przyszłym roku. - Slender: The Arrival na konsolach w przyszłym roku. Gra za kilka dni ukaże się na Steamie - wiadomość - 2013-10-22
Slender: The Arrival trafi na konsole w przyszłym roku.