Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2020, 07:49

Skywind - gameplay z moda pokazuje przygodę z Morrowind

Autorzy moda Skywind do TES V: Skyrim opublikowali nowy zapis rozgrywki. Pokazuje on odświeżoną wersję jednej z przygód z The Elder Scrolls III: Morrowind.

Do sieci trafił nowy gameplay z projektu Skywind, czyli modyfikacji do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, której celem jest odtworzenie zawartości klasycznego The Elder Scrolls III: Morrowind.

Materiał trwa ponad piętnaście minut i ukazuje przebieg przygody znanej jako Bitwa w Nchurdamz. To pierwszy nowy zapis rozgrywki od prawie roku. Filmik pozwala zobaczyć postępy, jakich dokonali twórcy w takich aspektach projektu, jak wygląd terenu, modele postaci czy zadania.

Ponadto możemy obejrzeć zmiany, jakie w tej przygodzie wprowadzono w porównaniu z pierwowzorem. Autorzy rozbudowali tło fabularne, wzbogacili ścieżkę dźwiękową i dodali nowe sekcje.

Niestety, twórcy wciąż nie są gotowi zdradzić, kiedy możemy spodziewać się premiery projektu Skywind. Zapewniają jednak, że obecnie tempo prac jest szybsze niż kiedykolwiek wcześniej w historii tej modyfikacji.

  1. Skywind – strona oficjalna