Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2013, 08:29

Skyrim znowu na szczycie. Top 10 Steam (24 - 30 listopada)

The Elder Scrolls V: Skyrim dzięki jesiennej wyprzedaży znowu świeci pełnym blaskiem. Zapraszamy do zapoznania się z najchętniej kupowanymi grami w ubiegłym tygodniu na najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji, Steam.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedajacych się gier w usłudze elektronicznej dystrybucji Steam w minionym tygodniu.

Jesienna wyprzedaż wprowadziła niemałe zamieszanie na liście bestsellerów. Wielkie hity ostatniego okresu ustąpiły pola nie mniejszym hitom, tyle że troszkę starszym. Niekwestionowanym liderem jest Skyrim, który oferowany jest w dwóch wersjach - ze wszystkim dodatkami i bez nich. Tańszy Bioshock Infinite także dla wielu stanowi atrakcyjną ofertę, podobnie zresztą jak i nieśmiertelny Counter-Strike.

Kto jeszcze nie miał okazji zwiedzić mrocznej krainy z Dark Souls, ten może kupić tańszy bilet po sezonie turystycznym, choć nadal będzie tam niezwykle tłoczno.

1.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition

2.

Bioshock Infinite

3.

Counter-Strike: Global Offensive

4.

The Elder Scrolls V: Skyrim

5.

State of Decay

6.

Dark Souls: Prepare to Die Edition

7.

Saints Row IV

8.

Dishonored: Game of the Year Edition

9.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

10.

Call of Duty: Ghosts

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim