Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2021, 10:30

Skyrim Anniversary Edition trafi na PS5 i Xbox Series X; w zestawie 500 fanowskich modów

Skyrim Anniversary Edition zadebiutuje w listopadzie m.in. na PS5 i Xbox Series X. W zestawie poza grą i dodatkami znajdziemy 500 fanowskich modyfikacji.

W SKRÓCIE:
  1. The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition zadebiutuje w listopadzie tego roku.
  2. Nowością w tym wydaniu będzie uwzględnienie 500 dodatków stworzonych przez fanów.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition zadebiutuje na PS4, PS5, PC, Xboksie One i Xboksie Series X|S w listopadzie tego roku. Bethesda zapowiedziała wydanie kolejnej wersji gry z 2011 roku. Ponownie otrzymamy podstawową grę wraz z dodatkami (Dragonborn, Dawnguard i Hearthfire). Nowością będzie zintegrowanie ponad 500 modyfikacji stworzonych przez fanów, które dostępne są w ramach Creation Club oraz ewentualne usprawnienia techniczne gry.

Posiadacze The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition na konsolach PS4 i Xbox One otrzymają darmową aktualizację do wersji na PS5 i XSX. Ci, którzy zechcą skorzystać z nowej zawartości wydania Anniversary (zintegrowane mody, poprawki graficzne) będą musieli zapłacić. Nie wiemy na ten moment ile. Za darmo dostaniemy za to trzy dodatki poszerzające rozgrywkę o:

  1. zadanie Saints and Seducers;
  2. możliwość łowienia ryb;
  3. tryb Przetrwania.

Bethesda nie zdradziła jakich usprawnień wizualnych możemy spodziewać się po wersjach zmierzających na PS5 i XSX. Informacje na ten temat powinny pojawić się w ciągu najbliższych tygodni prowadzących do premiery, którą ustalono na 11 listopada 2021 roku.

  1. Oficjalna strona gry The Elder Scrolls V: Skyrim
  2. Skyrim – poradniki do gry