Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2015, 11:40

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Skyforge - boskie MMORPG w otwartej becie

Od wczoraj miłośnicy gier MMORPG mogą bawić się w Skyforge - nowej produkcji studiów Allods Team i Obsidian Entertainment. Tytuł dostępny jest obecnie w ramach otwartych beta testów.

Skyforge w skrócie:
  • Gatunek: MMORPG
  • Deweloper: Allods Team i Obsidian Entertainment
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 16 lipca 2015 roku (otwarte beta testy)
  • Inne: w grze wcielamy się w ludzi obdarzonych boskim pierwiastkiem

Na początku bieżącego miesiąca dowiedzieliśmy się, że otwarte beta testy MMORPG Skyforge od studiów Allods Team i Obsidian Entertainment rozpoczną się 16 lipca. Deweloperzy słowa dotrzymali i od kilkunastu godzin wszyscy zainteresowani mogą bawić się najnowszym tytułem. Jednocześnie zdradzono, że osoby, które zalogują się do gry pomiędzy 16 a 23 lipca otrzymają unikalny Mechanic Costume (kostium mechanika). Krótko pisząc, zainteresowani powinni udać się na oficjalną stronę i dołączyć do rozgrywki. Pamiętajcie, że Skyforge to darmowa produkcja, ale deweloperzy sprzedają też dwa zestawy kolekcjonerskie, dające pewne bonusy.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z pakietem Starter Pack za 13,99 euro (około 58 zł), który zapewnia dostęp do trzydziestodniowego konta premium, 6000 Argents (wewnętrzna waluta), tytułu Aelion Defender i nie tylko. Jeszcze bogatszy jest jednak kosztujący 54,99 euro (ponad 220 zł) zestaw Wardens of the Wasteland, dzięki któremu można od razu otrzymać dwie dodatkowe klasy postaci – Alchemika i Rycerza. Ponadto otrzymuje się sześćdziesiąt dni konta premium, 20000 Argents i szereg innych elementów.

Skyforge to boskie MMORPG od studiów Allods Team i Obsidian Entertainment. - Skyforge - boskie MMORPG w otwartej becie - wiadomość - 2015-07-17
Skyforge to boskie MMORPG od studiów Allods Team i Obsidian Entertainment.

„Przez ostatnie sześć miesięcy współpracowaliśmy z naszą społecznością biorącą udział w zamkniętych beta testach, by uzyskać niezbędne informacje, które wykorzystaliśmy podczas produkcji (…) Wprowadziliśmy tysiące usprawnień – od lepszego zbalansowania rozgrywki, przez optymalizację, usprawnienie działania serwerów, aż po wyeliminowanie błędów” – powiedział Eric DeMilt, producent ze studia Obsidian Entertainment.

Skyforge to gra MMORPG, w której trafiamy do fantastycznego świata Aelion. Gracze wcielają się w niezwykłych ludzi, posiadających boską cząstkę, której rozwijanie jest centralnym punktem programu. Naturalnie nie zabrakło rozmaitych klas postaci oraz szeregu misji i różnych trybów gry. Deweloperzy obiecali, że w najbliższych miesiącach zawartość produkcji będzie stale powiększana.