Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2012, 17:50

autor: Aver

Sklep muve.pl rozpoczął promocję Zimobranie – zapłać dowolną cenę za S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Polska platforma dystrybucji cyfrowej muve.pl zorganizowała specjalną promocję. W ramach Zimobrania każdego dnia do 23 grudnia będziemy mogli nabyć wybrane tytuły na PC w wersji cyfrowej po bardzo obniżonych cenach. Na pierwszy ogień poszła postapokaliptyczna strzelanka studia GSC Game World.

Obrazek informujący o rozpoczęciu Zimobrania - Sklep muve.pl rozpoczął promocję Zimobranie – zapłać dowolną cenę za S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - wiadomość - 2012-12-07
Obrazek informujący o rozpoczęciu Zimobrania
Zimobranie w sklepie muve.pl
  • Każdego dnia promocji będzie można nabyć gry na PC w wersji cyfrowej;
  • Podobno obejmie ona kilkaset gier;
  • Akcja potrwa do 23 grudnia.

Grudniowe promocje na gry nabierają rozpędu. Sklep muve.pl rozpoczął dziś specjalną, grudniową akcję o ciekawie brzmiącej nazwie – Zimobranie – w ramach której każdego dnia można kupić różne gry pecetowe w wersji cyfrowej po mocno obniżonych cenach.

Na pierwszy ogień poszła strzelanka w klimatach powieści Piknik na skraju drogi braci Strugackich – S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci. Tytuł można nabyć w pełnej polskiej wersji językowej – dziś wyjątkowo za dowolną kwotę. Wystarczy wejść na stronę produkcji na platformie muve.pl i wpisać sumę, jaką jesteśmy skłonni zapłacić – nie może być ona niższa od 1 zł.

Zgodnie z niepotwierdzonymi pogłoskami jutro obniżka cen w sklepie związanym z firmą Cenega dotkie kilkanaście tytułów. W kolejnych dniach ma być ich jeszcze więcej, podobno nawet kilkaset. Akcja potrwa do 23 grudnia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.