Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2021, 14:10

autor: Maycuzai

Aktualizacja do Sims 4 dodaje prawie 1200 wariantów przedmiotów; jest roadmapa

Nowa aktualizacja do The Sims 4 dodaje prawie 1200 wariantów do 149 przedmiotów z bazowej wersji gry. Dodatkowo do produkcji zawitają dwie nowe kolekcje, opracowane z ekspertami świata mody.

W tym miesiącu The Sims 4 obchodziło siódme urodziny. Od premiery gry studio Maxis wypuściło do niej niemal 50 dodatków, wprowadzających nowe funkcje i przedmioty. Te ostatnie wyróżniały się na tle obiektów z podstawki o wiele większą paletą kolorów. Najnowsza aktualizacja zmienia to, dodając łącznie około 1200 nowych wariantów kolorystycznych dla 149 obiektów z bazowej wersji tytułu.

Aktualizacja do Sims 4 dodaje prawie 1200 wariantów przedmiotów; jest roadmapa - ilustracja #1
Do wyboru, do koloru.

Choć większość dodanych wariacji to nowe odcienie drewna dla krzeseł, regałów, luster itp., to znajdzie się też kilka bardziej zuchwałych tonacji dla ręczników, zasłon i żaluzji. A skoro o oknach mowa – wszystkie 64 wersje otrzymały dodatkowe barwy. Update nie omija także łóżek, koszów na śmieci, urządzeń kuchennych, elementów dekoracyjnych oraz roślin. Niektóre podłogi wraz ze ścianami również przeszły mały lifting.

Aktualizacja do Sims 4 dodaje prawie 1200 wariantów przedmiotów; jest roadmapa - ilustracja #2
Duży podziw dla tego, kto to wszystko ułożył.

Poza tym 5 października do gry zawitają dwie nowe kolekcje: Dzielnica mody i Lotniskowy szyk. Przy okazji tej pierwszej deweloperzy współpracowali z modową ekspertką Shruti Sitarą Singh, by stworzyć niepowtarzalny styl, wyjęty żywcem z ulic Bombaju. Lotniskowy szyk skupi się natomiast na południowokoreańskiej modzie przez pryzmat portu lotniczego Seul-Inczon, który jest głównym międzynarodowym lotniskiem Korei Południowej. Ta kolekcja także powstawała przy udziale eksperta – w tym wypadku była to zdobywczyni tytułu Miss Korea USA 2016, Jasmine „Jazzy” Cho.

Aktualizacja do Sims 4 dodaje prawie 1200 wariantów przedmiotów; jest roadmapa - ilustracja #3
Gotowi na rozszerzenie garderoby waszych Simów? Od eleganckich do kolorowych stylów, odkryj przekraczające granice ubrania, wzory i akcesoria w nowych kolekcjach: Dzielnica mody i Lotniskowy szyk.

Cała opisywana zawartość jest częścią trzymiesięcznej „road mapy” zatytułowanej Sezon Tożsamości. Choć na nowe kolekcje fani przymiarek będą musieli jeszcze trochę poczekać, to sama aktualizacja dodająca nowe warianty jest już dostępna do pobrania na PCi Macach oraz konsolach Xbox Series X|S, PS5, Xbox One oraz PS4.