Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2013, 10:32

autor: luckie

ShootMania: Storm doczekało się dema

Studio Nadeo wypuściło demo zręcznościowego FPS-a ShootMania: Storm. Wersja demonstracyjna pozwala brać udział w sieciowych rozgrywkach w trybie Elite. Na zachętę twórcy przygotowali dla graczy konkurs, w którym można zgarnąć PlayStation 4.

ShootMania: Storm da się wypróbować za darmo - ShootMania: Storm doczekało się dema - wiadomość - 2013-10-10
ShootMania: Storm da się wypróbować za darmo

Wydana w kwietniu bieżącego roku pierwszoosobowa strzelanina ShootMania: Storm otrzymała oficjalne demo. Półtoragigabajtowy plik z wersją demonstracyjną gry znajdziecie pod niżej podanym adresem (dostępny jest również na stronie oficjalnej gry oraz na Steamie):

  1. Pobierz demo gry ShootMania: Storm
Demo ShootMania: Storm

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w ShootMania: Storm, teraz jest ku temu doskonała sposobność. Demo pozwala bez ograniczeń bawić się w sześcioosobowym trybie Elite (3 na 3). Darmowi gracze są także dopuszczeni do rankingów i mogą rozwijać swoją postać poprzez zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia.

Z okazji debiutu dema ShootMania: Storm twórcy przygotowali loterię. Do 31 października 2013 roku osoby biorące udział w rozgrywkach w trybie Elite mogą wygrać konsolę PlayStation 4 lub własną kopię gry. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Ponadto tytuł obecnie obięto promocją na Steamie – ShootMania: Storm można tam kupić za 9,99 euro (ok. 42 zł).

ShootMania: Storm to pecetowy FPS francuskiego studia Nadeo, twórców cyklu Trackmania. Podobnie jak ta zwariowana samochodówka, Shootmania stawia na widowiskowość i zawrotne tempo rozgrywki. Gra pozwala wziąć udział w różnych sieciowych trybach zabawy, przeznaczonych dla dwóch kilkuosobowych drużyn. Futrystyczni żołnierze potrafią błyskawicznie się przemieszczać i skakać na ogromne wysokości. Konieczność odpowiedniego balansowania pomiędzy energią uzbrojenia a kondycją postaci wprowadza pewien element taktyczny. Ta pierwsza pozwala na oddanie jedynie kilku strzałów, po czym musi się zregenerować – dlatego bardzo ważna jest celność. Natomiast drugi współczynnik umożliwia błyskawiczne przyspieszenie. Twórcy Shootmanii zapewnili wsparcie dla społeczności modderskiej za sprawą rozbudowanego edytora poziomów.