Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2013, 10:32

autor: luckie

ShootMania: Storm doczekało się dema

Studio Nadeo wypuściło demo zręcznościowego FPS-a ShootMania: Storm. Wersja demonstracyjna pozwala brać udział w sieciowych rozgrywkach w trybie Elite. Na zachętę twórcy przygotowali dla graczy konkurs, w którym można zgarnąć PlayStation 4.

ShootMania: Storm da się wypróbować za darmo - ShootMania: Storm doczekało się dema - wiadomość - 2013-10-10
ShootMania: Storm da się wypróbować za darmo

Wydana w kwietniu bieżącego roku pierwszoosobowa strzelanina ShootMania: Storm otrzymała oficjalne demo. Półtoragigabajtowy plik z wersją demonstracyjną gry znajdziecie pod niżej podanym adresem (dostępny jest również na stronie oficjalnej gry oraz na Steamie):

  1. Pobierz demo gry ShootMania: Storm
Demo ShootMania: Storm

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w ShootMania: Storm, teraz jest ku temu doskonała sposobność. Demo pozwala bez ograniczeń bawić się w sześcioosobowym trybie Elite (3 na 3). Darmowi gracze są także dopuszczeni do rankingów i mogą rozwijać swoją postać poprzez zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia.

Z okazji debiutu dema ShootMania: Storm twórcy przygotowali loterię. Do 31 października 2013 roku osoby biorące udział w rozgrywkach w trybie Elite mogą wygrać konsolę PlayStation 4 lub własną kopię gry. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Ponadto tytuł obecnie obięto promocją na Steamie – ShootMania: Storm można tam kupić za 9,99 euro (ok. 42 zł).

ShootMania: Storm to pecetowy FPS francuskiego studia Nadeo, twórców cyklu Trackmania. Podobnie jak ta zwariowana samochodówka, Shootmania stawia na widowiskowość i zawrotne tempo rozgrywki. Gra pozwala wziąć udział w różnych sieciowych trybach zabawy, przeznaczonych dla dwóch kilkuosobowych drużyn. Futrystyczni żołnierze potrafią błyskawicznie się przemieszczać i skakać na ogromne wysokości. Konieczność odpowiedniego balansowania pomiędzy energią uzbrojenia a kondycją postaci wprowadza pewien element taktyczny. Ta pierwsza pozwala na oddanie jedynie kilku strzałów, po czym musi się zregenerować – dlatego bardzo ważna jest celność. Natomiast drugi współczynnik umożliwia błyskawiczne przyspieszenie. Twórcy Shootmanii zapewnili wsparcie dla społeczności modderskiej za sprawą rozbudowanego edytora poziomów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

ShootMania: Storm

ShootMania: Storm