Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2020, 18:16

autor: aadamus

Sherlock Holmes - prequel serii opowie o młodości detektywa

Studio Frogwares ogłosiło, że pracuje nad prequelem serii o genialnym detektywie – grą Sherlock Holmes: Chapter One. Z tej okazji zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji, orientacyjny termin premiery oraz platformy, na jakie trafi.

Sherlock Holmes - prequel serii opowie o młodości detektywa - ilustracja #1
Nadchodzi nowa gra z Sherlockiem Holmesem w roli głównej.

Studio Frogwares ogłosiło, że powraca do serii o genialnym detektywie. Dziś w serwisie YouTube pojawił się zwiastun zapowiadający Sherlock Holmes: Chapter One. Materiał ten skupia się głównie na fabule produkcji. Ogłoszono także, że tytuł zadebiutuje w przyszłym roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X.

Sherlock Holmes: Chapter One będzie dział się na samym początku kariery detektywa. Po śmierci swojej matki, przyjeżdża on na rodzinną wyspę. Z czasem odkryje tajemnice skrywane przez to miejsce. Wiadomo także, że tytuł zaoferuje otwarty świat, który będzie można swobodnie eksplorować.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Sherlock Holmes: Chapter One

Sherlock Holmes: Chapter One