Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2020, 18:16

Sherlock Holmes - prequel serii opowie o młodości detektywa

Studio Frogwares ogłosiło, że pracuje nad prequelem serii o genialnym detektywie – grą Sherlock Holmes: Chapter One. Z tej okazji zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji, orientacyjny termin premiery oraz platformy, na jakie trafi.

Sherlock Holmes - prequel serii opowie o młodości detektywa - ilustracja #1
Nadchodzi nowa gra z Sherlockiem Holmesem w roli głównej.

Studio Frogwares ogłosiło, że powraca do serii o genialnym detektywie. Dziś w serwisie YouTube pojawił się zwiastun zapowiadający Sherlock Holmes: Chapter One. Materiał ten skupia się głównie na fabule produkcji. Ogłoszono także, że tytuł zadebiutuje w przyszłym roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X.

Sherlock Holmes: Chapter One będzie dział się na samym początku kariery detektywa. Po śmierci swojej matki, przyjeżdża on na rodzinną wyspę. Z czasem odkryje tajemnice skrywane przez to miejsce. Wiadomo także, że tytuł zaoferuje otwarty świat, który będzie można swobodnie eksplorować.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej