Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2017, 11:04

autor: Góral

Shaq-Fu: A Legend Reborn ukaże się na Nintendo Switch

Firma Saber Interactive poinformowała, że zapowiedziana w 2014 roku bijatyka Shaq-Fu: A Legend Reborn ukaże się na konsoli Nintendo Switch. Niestety nie wiemy, czy w związku z tym nie porzucono edycji dla Wii U.

W serwisie Nintendo Everything ukazały się nowe informacje związane z zapowiedzianym kilka lat temu Shaq-Fu: A Legend Reborn. Okazało się, że produkcja pojawi się nie tylko na PC-tach i konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One oraz Xbox 360, ale także na Nintendo Switch. Wiąże się z tym jednak pewien problem. Podczas zbiórki pieniędzy w serwisie Indiegogo uzbierano fundusze na wspomniane wersje, a także na edycję przeznaczoną dla Wii U. Niestety nie wiadomo, czy konwersja na nową konsolę „Ninny” nie oznacza porzucenia wsparcia dla starej. Pożyjemy, zobaczymy. Nie zdradzono też przy okazji terminu premiery. W grudniu 2016 roku deweloper poinformował, że gra jest na ukończeniu, ale po kilku kolejnych miesiącach dalej nie wiemy, kiedy się ukaże.

Shaq-Fu: A Legend Reborn ukaże się na Nintendo Switch - ilustracja #1

Shaq-Fu: A Legend Reborn to ciekawy projekt z kilku powodów. Jednym z nich jest oczywiście postać słynnego zawodnika NBA – Shaquille’a O’Neala – który zamiast grać w koszykówkę, walczy z rozmaitymi przeciwnikami. Drugim, że jest to kontynuacja Shaq Fu z 1994 roku – jednej z najgorszych produkcji w historii elektronicznej rozrywki. Miejmy nadzieję, że nowy tytuł nie pójdzie w ślady swojego poprzednika.