Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 lipca 2022, 11:43

Serial The Last of Us z przybliżoną datą premiery

Serialowe The Last of Us od HBO jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji bazujących na grach wideo. I chociaż twórcy nie potwierdzili jeszcze oficjalnej daty premiery, to być może nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

Źródło fot.: Materiały promocyjne HBO

Rąbka tajemnicy dotyczącej daty premiery The Last of Us uchylił dyrektor programowy HBO, Casey Bloys. Podczas ostatniego wywiadu z redakcją portalu The Hollywood Reporter szef platformy wyjawił, że serial prawdopodobnie zadebiutuje na początku 2023 roku (via Screen Rant).

Jeśli słowa dyrektora programowego okażą się prawdziwe, to początek roku będzie naprawdę gorący dla fanów Ellie i Joela. Jakiś czas temu Pedro Pascal wlał nadzieję w serca miłośników wirtualnego pierwowzoru mówiąc, że serial będzie możliwie jak najbardziej wierny grze wideo.

HBO Max kupisz tutaj

Oczywiście nie powinniśmy liczyć na to, że HBO w 100% przeniesie historię znaną z gier. Seriale rządzą się swoimi prawami, więc wprowadzenie zmian jest tak naprawdę nieodzowne. Nie wszystkie rzeczy doskonale sprawdzające się podczas grania, nadają się do pokazania w serialu czy filmie.

O jakość serialowej wersji The Last of Us nie powinniśmy się jednak obawiać, bowiem za historię odpowiada Craig Mazin, jeden z twórców świetnego serialu Czarnobyl. HBO znane jest z tworzenia udanych serii telewizyjnych, o czym świadczy między innymi liczba nominacji w tegorocznych nagrodach Emmy.

Oprócz Pedro Pascala, który wcieli się w rolę Joela, zobaczymy również między innymi Bellę Ramsey, która sportretuje serialową Ellie. Poza nimi w serialu zagrają również Gabriel Luna, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce, Anna Torv, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman oraz Storm Reid.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej