Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 lutego 2023, 11:43

autor: Aleksandra Wosz

Premiera 5. odcinka The Last of Us na HBO Max nastąpi kilka dni wcześniej

Serial The Last of Us nie chce rywalizować z nachodzącym Super Bowl. Z powodu meczu premiera piątego odcinka została przyśpieszona.

Źródło fot. The Last of Us; Craig Mazin i Neil Druckmann; HBO; 2023
i

Kolejna część przygód Joela i Ellie trafi na HBO Max dwa dni wcześniej. Dotychczas nowe odcinki można było oglądać w poniedziałki od godziny trzeciej w nocy. Natomiast premiera najbliższego, piątego epizodu została przyśpieszona z powodu meczu. Zatem piąty odcinek The Last of Us zadebiutuje w sobotę, 11 lutego, o godzinie 03:00 czasu polskiego. Emisja programu w HBO nie ulega zmianie, odbędzie się w poniedziałek o 20:10.

HBO Max kupisz tutaj

Poprzednie odcinki serialu The Last of Us można zobaczyć w HBO Max.

Całe to zamieszanie powstało z powodu Super Bowl LVII, czyli finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League. W zeszłym roku przyciągnęło ono przed ekrany około stu milionów widzów w Stanach Zjednoczonych. To wielkie amerykańskie wydarzenie odbędzie się w godzinach, które mogłyby kolidować z premierą produkcji HBO. Twórcy nie chcieli konkurować z tym gigantem i zdecydowali się na wypuszczenie odcinka wcześniej.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.