Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2015, 10:21

autor: Góral

Seria Warhammer 40,000: Dawn of War w darmowym weekendzie na Steamie

Do niedzieli do godziny 21:00 za darmo możemy grać na Steamie w produkcje z serii Warhammer 40,000: Dawn of War. Dodatkowo poszczególne odsłony i dodatki doczekały się obniżek.

Dawn of War II: Retribution jedną z dostępnych w promocji gier. - Seria Warhammer 40,000: Dawn of War w darmowym weekendzie na Steamie - wiadomość - 2015-09-25
Dawn of War II: Retribution jedną z dostępnych w promocji gier.

Na platformie cyfrowej dystrybucji Steam rozpoczął się darmowy weekend z grami z serii Warhammer 40,000: Dawn of War. Do niedzieli do godziny 21:00 bez ponoszenia żadnych kosztów możecie bawić się wymienionymi w dalszej części wiadomości produkcjami. By skorzystać z promocji, nie musicie nic robić, gdyż wystarczy mieć zainstalowanego Steama, aby w bibliotece gier zobaczyć wszystkie tytuły. Jest ich tyle, że z pewnością nie będziecie w stanie ograć wszystkich w trakcie trwania akcji. W związku z tym produkcje doczekały się także obniżonych cen, obowiązujących do najbliższego poniedziałku.

Gry objęte promocją:

Warhammer 40,000: Dawn of War to seria gier strategicznych osadzonym w uniwersum Warhammera 40,000. Pierwsza odsłona ukazała się na komputerach PC w 2004 roku i doczekała się kilku dodatków. Na kontynuację musieliśmy poczekać do 2009 roku. Za cykl odpowiada studio Relic Entertainment, znane także z innej popularnej serii – Company of Heroes.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.