Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2018, 17:09

Sean Bean w premierowym aktorskim zwiastunie gry Hitman 2

W najnowszym aktorskim zwiastunie promującym grę Hitman 2 wystąpił Sean Bean. Znanego brytyjskiego aktora zobaczymy także w jednej z planowanych misji produkcji, która 13 listopada ukaże się na komputerach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

13 listopada do graczy trafi Hitman 2, a więc kolejna odsłona przygód Agenta 47 stworzona przez duńskie studio IO Interactive. Deweloperzy opublikowali właśnie nowy zwiastun tytułu, w którym rolę narratora przyjął znany hollywoodzki aktor Sean Bean. Klip promuje wiele kreatywnych i nieoczywistych sposobów, z jakich korzysta główny bohater tytułu, by rozprawić się ze swoimi ofiarami. Warto dodać, że obecność Beana w kampanii promocyjnej produkcji nie jest przypadkowa i związana jest także ze specjalnym limitowanym czasowo kontraktem, a więc tzw. Nieuchwytnym Celem odblokowanym po premierze gry. Zostaniemy w nim poproszeni o ciche zabójstwo Marka Faby, bezwzględnego byłego agenta MI5, w którego wciela się aktor.

Hitman 2 zadebiutuje równocześnie na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także na komputerach PC. Warto dodać, że gra oferować będzie zestaw DLC wprowadzający do niej zawartość poprzedniego tytułu z serii. Rozszerzenie będzie dostępne odpłatnie dla nowych graczy oraz bezpłatnie dla posiadaczy Hitmana z 2016 roku.

Sean Bean jest twarzą promującą nowego Hitmana

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w Hitman 2 – jeszcze więcej morderczej swobody