Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 lipca 2022, 12:26

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Johnny Depp jako niewidomy oszust; zobacz powrót legendy do aktorstwa

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywood, jakim jest bez wątpienia Johnny Depp, wraca do aktorstwa. Gwiazdor wziął udział w filmiku promującym grę Sea of Dawn.

Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara/ Disney.

Cieszę się, że mogę w końcu napisać wiadomość o Johnnym Deppie w kontekście aktorstwa, a nie skandali i ciągnących się w nieskończoność rozpraw sądowych. Emocje spowodowane wojną pomiędzy gwiazdorem i jego byłą żoną, Amber Heard, powoli opadają. W związku z tym amerykański artysta może ponownie wrócić do tego, za co pokochały go miliony fanów na całym świecie – aktorstwa.

Johnny Depp wystąpił ostatnio w krótkometrażowej produkcji promującej grę RPG Sea of Dawn od chińskiego studia Changyou. W filmiku zatytułowanym Adventurer’s Game gwiazdor wcielił się w ekscentrycznego poszukiwacza przygód i kolekcjonera. Brzmi znajomo? Nie wiem jak Wam, ale mi na myśl przychodzi natychmiast postać Jacka Sparrowa. Zresztą zobaczcie sami i oceńcie, czy po ponad 2-letniej przerwie od aktorstwa (ostatni film z jego udziałem to Minamata z 2020 roku), Depp wciąż jest w formie.

Być może nie jest to aktorstwo przez wielkie „A”, ale przecież od czegoś trzeba zacząć, prawda? Warto przy okazji dodać, że to dopiero początek wielkiego powrotu legendy kina na ekrany. Jakiś czas temu świat obiegła informacja o tym, że Depp wcieli się w postać Ludwika XV w najnowszej produkcji Netfliksa zatytułowanej La Favorite. Co ciekawe, będzie to jego pierwsza francuska rola w dotychczasowej karierze (pisaliśmy o tym tutaj).

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.