Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2020, 19:35

SCS robi dwa nowe stany do American Truck Simulator naraz? Zobacz teaser

Prawdopodobnie w tym roku otrzymamy dwa rozszerzenia do gry American Truck Simulator. SCS Software opublikowało zagadkowy teaser sugerujący, że w produkcji jest kolejny dodatek. Chociaż nie zdradzono, o jaki stan dokładnie chodzi, społeczność jednogłośnie wskazuje na Kolorado.

SCS robi dwa nowe stany do American Truck Simulator naraz? Zobacz teaser - ilustracja #1
W najbliższym czasie American Truck Simulator zabierze nas do Kolorado?

W skrócie

  1. SCS Software opublikowało teaser sugerujący, że firma pracuje nad nowym dodatkiem do American Truck Simulator;
  2. nie wskazano, jaki dokładnie stan miałby trafić do rozszerzenia. Społeczność ustaliła, że najprawdopodobniej chodzi o Kolorado;
  3. obecnie w produkcji jest jeszcze jeden dodatek, który ma wprowadzić do gry stan Idaho. Data jego premiery pozostaje nieznana.

American Truck Simulator to produkcja, w której możemy sprawdzić się jako kierowca ciężarówki przemierzający USA. Tytuł ten jest systematycznie rozwijany, a kolejne dodatki pozwalają nam dostarczać towary do nowych obszarów. Od grudnia wiemy, że w tym roku pula dostępnych regionów ma powiększyć się o stan Idaho. W ubiegły piątek jednak producent gry – SCS Software – opublikował teaser zatytułowany „Guess Where We Are?” (pol. Zgadnijcie, gdzie jesteśmy?), który może zapowiadać następne rozszerzenie. Szybko dopatrzono się na nim elementów charakterystycznych dla stanu Kolorado.

We wpisie zawierającym teaser, zamieszczonym na oficjalnej stronie SCS Software, twórcy zdecydowali się zostawić wskazówkę:

Zgadnijcie, gdzie jesteśmy. Damy Wam wskazówkę. Możesz znaleźć tutaj suchą pustynię, kaniony i wspaniałe parki narodowe - w obrębie tego jednego stanu.

W komentarzach pod wpisem, pojawiły się spekulacje, że chodzi o Kolorado. Można to wywnioskować po zalesionych i górzystych terenach, które widoczne są w teaserze. Udało się także zlokalizować na mapie jedno z zaprezentowanych w filmiku miejsc, które możecie zobaczyć również na poniższym screenie - to okolica Ute Mountain Ute Tribe Park Visitor Center, znajdującego się na terenie stanu Kolorado.

SCS robi dwa nowe stany do American Truck Simulator naraz? Zobacz teaser - ilustracja #2

Może to oznaczać, że w tym roku odstaniemy dwa rozszerzenia do American Truck SimulatorIdaho oraz Colorado. Podobna sytuacja miała miejsce w ubiegłym roku, kiedy to w czerwcu na rynek trafił Washington, a w listopadzie Utah. W tamtym przypadku jednak zapowiedź kolejnego dodatku miała miejsce po premierze poprzedniego. Teraz natomiast data premiery Idaho nadal pozostaje nieznana. Możliwe więc, że oba DLC wyjdą w tym samym czasie.