Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2021, 10:02

autor: Czaruś

Scarlet Nexus zaliczyło dobry start na Steam

Scarlet Nexus, czyli nowa gra jRPG od studia Bandai Namco, podbija serca graczy. Tytuł otrzymuje dobre recenzje oraz cieszy się sporym zainteresowaniem na platformie Steam.

W skrócie

  1. Scarlet Nexus zbiera dobre recenzje, 80% opinii na Steamie jest pozytywnych.
  2. Tytuł cieszy się sporym zainteresowaniem – w szczytowym momencie na platformie Valve grało w niego ponad 13 tysięcy graczy.

Scarlet Nexus debiutowało wczoraj i zdecydowanie można powiedzieć, że twórcy nie mają powodów do narzekań. Zainteresowanie grą jest dość spore. Jak podaje serwis SteamDB, w szczytowym okresie na Twitchu produkcję oglądało 40 tysięcy widzów.

Przekłada się to na liczbę graczy, gdyż w dniu premiery najnowszy tytuł od Bandai Namco Entertainment miało uruchomiony na Steamie jednocześnie nawet ponad 13 tysięcy osób. Należy zaznaczyć, że Scarlet Nexus trafił również na konsole (PS4, PS5, XONE oraz XSX), więc liczba grających w tym samym czasie jest pewnie zdecydowanie większa.

Gra otrzymała także dobre recenzje. Tytuł docenili zarówno eksperci branżowi, jak i gracze. W momencie pisania niniejszego artykułu 80% opinii na platformie Steam jest pozytywnych. Produkcja jest chwalona głównie za postacie oraz fabułę, krytyka skupia się na małej różnorodności wrogów oraz braku nowych rozwiązań.

  1. Scarlet Nexus – oficjalna strona gry