Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2019, 19:26

autor: ElMundo

Sardynia nową lokacją w Euro Truck Simulator 2

Już wkrótce gra Euro Truck Simulator 2 wzbogaci się o nowy teren, który będziemy przemierzać za kierownicą ciężarówki. Łatka o numerze 1.35 wprowadzi do produkcji studia SCS Software teren włoskiej wyspy Sardynia.

Sardynia nową lokacją w Euro Truck Simulator 2 - ilustracja #1

Wydawało się, że po premierze dodatku Euro Truck Simulator 2: Italia raczej nie ma szans na to, by ekipa czeskiego studia SCS Software powróciła do rozwoju mapy gry w obszarze Półwyspu Apenińskiego, zwłaszcza po zapowiedzi prac nad kolejnym rozszerzeniem, mającym wprowadzić do ETS2 obszar Bałkanów.

Deweloperzy postanowili jednak zaskoczyć miłośników tej produkcji i poinformowali, że głównym elementem łatki o numerze 1.35 będzie nowy teren, czyli włoska wyspa Sardynia. By dostać się na jej powierzchnię, gracze będą musieli skorzystać z promu, który znajdziemy w portach zlokalizowanych w Neapolu lub Palermo. Stamtąd przepłyniemy do Cagliari, które będzie jednym z trzech miast możliwych do zwiedzenia – pozostałe to Olbia i Sassari.

Z racji rozmiarów wyspy nie znajdziemy na niej autostrad oraz dróg ekspresowych – podstawę komunikacji mają stanowić lokalne, kręte drogi, a w trakcie jazdy będziemy mogli podziwiać szereg sadów oliwnych oraz winnic, jak również podróżować malowniczym wybrzeżem. Jedną z atrakcji turystycznych stanie się natomiast kościół Świętej Marii z Betlejem w Sassari, który zobaczymy podczas przewozu różnorodnych ładunków.

Łatka o numerze 1.35 powinna pojawić się w ciągu najbliższych tygodni – już wkrótce deweloperzy poinformują o dacie premiery, a także pozostałych nowościach, jakie przyniesie nadchodzący patch.