Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2017, 09:13

Sang-Froid: Tales of Werewolves dostępne za darmo na Steamie

Studio Artifice udostępniło swoją produkcję Sang-Froid: Tales of Werewolves za darmo na Steamie. Wydany w 2013 roku tytuł to ciekawe połączenie strategii, gry akcji, RPG oraz tower defense.

Fani gier niezależnych mogą bezpłatnie dodać nową pozycję do swojej biblioteki. Sang-Froid: Tales of Werewolves, wydany w 2013 roku gatunkowy miszmasz autorstwa studia Artifice, jest od teraz dostępny do pobrania za darmo przez platformę Steam. Warto zwrócić na ten tytuł uwagę, bo choć nie stał się on spektakularnym komercyjnym sukcesem, został całkiem ciepło przyjęty przez recenzentów – jego średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 79/100.

Oprawa graficzna może nieco odstraszać, ale rozgrywka nadal potrafi wciągnąć. - Sang-Froid: Tales of Werewolves dostępne za darmo na Steamie - wiadomość - 2017-02-05
Oprawa graficzna może nieco odstraszać, ale rozgrywka nadal potrafi wciągnąć.

Sang-Froid: Tales of Werewolves łączy w sobie elementy strategii, gry akcji, RPG, a nawet tower defense. Wcielamy się tutaj w dwóch braci, którzy co noc bronią się przed atakami hord wilkołaków. Proces ten przebiega w dwóch turach: w dzień zakupujemy wyposażenie i rozstawiamy pułapki. Prawdziwy test naszych umiejętności nadchodzi po zachodzie słońca, kiedy dochodzi do starcia. Nie wszystkie bestie wpadają bowiem w sidła i część przeciwników musimy dobić własnoręcznie – bronią palną lub toporem. Ta mieszanka gatunków sprawia, że rozgrywka nie nudzi się zbyt szybko i zawsze stawia przed graczem niemałe wyzwanie. Jeśli więc potraficie przymknąć oko na oprawę wizualną, która bynajmniej nie zestarzała się jak wino, dajcie Sang-Froid szansę – tym bardziej, że teraz nic Was to nie kosztuje.

  1. Gra Sang-Froid: Tales of Werewolves w serwisie Steam
  2. Recenzja gry Sang-Froid – hybrydy strategii i RPG