Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2009, 14:05

autor: Jiker

Sam i Max powrócą w przyszłym roku

Wprowadzenie na rynek ostatniego epizodu Tales of Monkey Island otworzyło przez studiem deweloperskim Telltale Games możliwość powrotu do wstrzymanych przedsięwzięć Do łask powracają zatem Sam i Max. Aktualizacja oficjalnej strony internetowej studia Telltale Games zwiastuje jednoznacznie nową przygodę z unikalnym duetem w roli głównej.

Wprowadzenie na rynek ostatniego epizodu Tales of Monkey Island otworzyło przez studiem deweloperskim Telltale Games możliwość powrotu do wstrzymanych przedsięwzięć. Do łask powracają zatem Sam i Max. Aktualizacja oficjalnej strony internetowej Telltale Games zwiastuje jednoznacznie nową przygodę z unikalnym duetem w roli głównej.

Sam i Max powrócą w przyszłym roku - ilustracja #1

Zawarta ma niej grafika sugeruje, że nowe przygody dwójki bohaterów zostaną wydane już w przyszłym roku. Póki co nie wiemy jednak do jakiego gatunku należeć będzie gra, a także jaką historię za jej pomocą przedstawią nam twórcy (nie znamy także platform, na jakie pozycja zostanie opracowana). Pewną wskazówką może być fakt umieszczenie wszystkich informacji na tle rozgwieżdżonego nieba z konstelacjami Sama i Maxa na pierwszym planie, a także nagranie audio uruchamiane w tle w momencie załadowania strony. Czyżby czekała nas kosmiczna wyprawa?

Sam i Max powrócą w przyszłym roku - ilustracja #2

Grafika posiada wiele klikanych pól, pod którymi ukrywają się dodatkowe obrazki prezentujące m.in. obu bohaterów. Dwie z nich możecie podziwiać w niniejszej wiadomości.

Przypominamy, że w Sama i Maxa wcielaliśmy się ostatnio w seriach przygodowych Sam & Max: Season 1 oraz Sam & Max: Season 2 wydawanych w latach 2007-2009. Otrzymaliśmy wówczas okazję ukończenia dwóch produkcji podzielonych odpowiednio na pięć i sześć epizodów, wydawanych w równych odstępach czasowych. Gry przypadły do gustu zarówno krytykom, jak i fanom.