Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2021, 21:29

autor: Ender

Saints Row: The Third Remastered trafi na Steam i GOG; aktualizacja PS5 i XSX za darmo

Nowa wersja Saints Row: The Third Remastered przeznaczona na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S zostanie udostępniona pod koniec maja za darmo wszystkim dotychczasowym właścicielom gry. W przyszłym tygodniu tytuł trafi też do sprzedaży w serwisach Steam i GOG.

Saints Row: The Third Remastered to zremasterowana wersja klasycznej już trzeciej odsłony Saints Row. Gra ukazała się w maju ubiegłego roku na Xboksie One i PlayStation 4, a na pecetach jako ekskluzywna produkcja w Epic Games Store. Wydawca tytułu, firma Deep Silver, potwierdził, że 25 maja posiadacze PlayStation 5 oraz Xboksa Series X|S otrzymają dostęp do darmowej aktualizacji gry na konsole dziewiątej generacji, która poprawi jakość oprawy graficznej oraz zwiększy wydajność. Nieco wcześniej, bo 22 maja, Saints Row: The Third Remastered trafi do sprzedaży na PC w serwisach Steam oraz GOG.com.

Darmowa aktualizacja Saints Row: The Third Remastered ma według deweloperów zapewniać taką samą jakość oprawy graficznej jak podczas zabawy na pecetach ze wszystkimi opcjami graficznymi ustawionymi na wysokim poziomie. Na flagowym sprzęcie Sony oraz Microsoftu szalony gangsterski sandboks działać ma w dynamicznej rozdzielczości 4K oraz w stałych 60 klatkach na sekundę. Posiadacze słabszego Xboksa Series S będą mogli wybierać pomiędzy rozgrywką w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę lub w 4K i 30 klatkach.

  1. Oficjalna strona serii
  2. Niezwykle satysfakcjonująca rozwałka - recenzja gry Saints Row: The Third
  3. Saints Row: The Third - poradnik do gry