Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2013, 10:46

Ruszyło nowe The Humble Bundle with Android (m.in. Stealth Bastard Deluxe, Frozen Synapse i Aquaria)

Wystartowała nowa edycja akcji The Humble Bundle with Android, oferującej tani zestaw produkcji działających zarówno na pecetach, jak i na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Promocja objęła m.in. gry Aquaria, Stealth Bastard Deluxe, Frozen Synapse i Broken Sword: Shadow of the Templars - Director's Cut.

Ruszyło nowe The Humble Bundle with Android (m.in. Stealth Bastard Deluxe, Frozen Synapse i Aquaria) - ilustracja #1

Ruszyła nowa edycja The Humble Bundle with Android, czyli promocji, w której można tanio kupić atrakcyjny zestaw gier przeznaczonych zarówno na pecety, jak i na mobilny system firmy Google. Wpłacając dowolną sumę otrzymacie gry:

  1. Aquaria
  2. Fractal
  3. Organ’s Trail: Director’s Cut
  4. Stealth Bastard Deluxe
  5. Pulse (jedyna gra w zestawie, która nie posiada wersji pecetowej)

Warto jednak wpłacić sumę większą, niż wynosi średnia (obecnie to 4,68 dolary, czyli niecałe 15 złotych), gdyż wtedy otrzymacie również:

  1. Frozen Synapse
  2. Broken Sword: Shadow of the Templars -Director's Cut

Frozen Synapse na Androidzie jest obecnie w trakcie beta testów. Nabywcy zestawu otrzymają pełną wersję w dniu jej premiery.

Promocja potrwa dwa tygodnie. Tradycyjnie to sami uczestnicy akcji decydują jaka część z wpłacanej przez nich sumy wpłynie na konta deweloperów, a jaka przekazana zostanie organizacjom charytatywnym. Na koniec warto również przypomnieć, że równolegle na serwisie The Humble Bundle trwa promocja gier polskiego studia 11 bit, w ramach której można za niewielką sumę kupić wszystkie produkcje zespołu za wyjątkiem najnowszego Anomaly 2.

  1. The Humble Bundle – strona oficjalna