Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 sierpnia 2019, 18:39

autor: Froozyy

Ruszyła wyprzedaż Back to School na GOG.com

GOG.com przygotował specjalną wyprzedaż z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Promocje potrwają tydzień, a rabaty wynoszą nawet 90%.

Back to School, czyli masa gier w świetnych cenach. - Ruszyła wyprzedaż Back to School na GOG.com - wiadomość - 2019-08-30
Back to School, czyli masa gier w świetnych cenach.

Na platformie GOG.com ruszyła właśnie wyprzedaż z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Czeka tam na Was ponad 250 ofert z rabatami do 90%. Promocje potrwają do 6 września, do godziny 15:00. Na otarcie łez przed zbliżającymi się kartkówkami i sprawdzianami możecie nabyć wiele hitów i klasyków w zaskakująco niskich cenach. Najlepsze oferty zebraliśmy dla Was w jednym miejscu.

Najlepsze okazje na wyprzedaży Back to School:

Dodatkowo GOG.com dla tych z Was, którzy szykują się już do powrotu do szkoły, przygotował tygodniowy planer. Ułatwi Wam on zaplanowanie dnia, tak abyście mieli czas zarówno na naukę (najważniejsze!), jak i na gry (ale to dopiero po napisaniu kartkówki z przyrody). Nie musicie dziękować.

Plan tygodnia od GOG.com - Ruszyła wyprzedaż Back to School na GOG.com - wiadomość - 2019-08-30
Plan tygodnia od GOG.com

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.