Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2020, 10:28

autor: Froozyy

Ruszyła przedsprzedaż Exit the Gungeon na Steamie

Exit the Gungeon dostępny jest już w przedsprzedaży na Steamie. Twórcy na razie nie poinformowali, czy tytuł ten trafi również na konkurencyjne platformy. Premiera gry została zaplanowana na wiosnę 2020 roku.

Exit the Gungeon można już zakupić w przedsprzedaży na Steamie. - Ruszyła przedsprzedaż Exit the Gungeon na Steamie - wiadomość - 2020-01-26
Exit the Gungeon można już zakupić w przedsprzedaży na Steamie.

Kilkanaście dni temu pisaliśmy o tym, że Exit the Gungeon, czyli spin-off gry Enter the Gungeon, który pierwotnie ukazał się w zeszłym roku na urządzeniach z systemem iOS w ramach Apple Arcade, trafi na komputery osobiste oraz konsole już za kilka najbliższych tygodni. I chociaż nadal nie znamy dokładnej daty premiery produkcji (przybliżony termin to wiosna 2020 roku), to właśnie dowiedzieliśmy się, że na pecetach tytuł ten dostępny będzie na Steamie (twórcy na razie nie podali, czy pojawi się również na konkurencyjnych platformach). Co więcej, grę możecie zakupić już teraz w przedsprzedaży w cenie 35,99 złotych.

Exit the Gungeon jest połączeniem gry akcji i roguelite dungeon crawlera. Rozgrywka polega na pokonywaniu losowo generowanych plansz i eliminowaniu przeciwników. Za produkcję odpowiada studio Dodge Roll, a wydawcą jest firma Devolver Digital. Oprawa graficzna nie różni się znacznie od tej z poprzedniej odsłony (która sprzedała się już w ponad trzech milionach egzemplarzy) - twórcy postawili na sprawdzony pixel art, aczkolwiek widok z góry został zmieniony na rzut boczny.