Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2013, 11:30

autor: Adrian Werner

Ruszyła promocja Horror Fest Bundle (Scratches, Vigil: Blood Bitterness i Avencast: Rise of the Mage)

Wystartowała promocja Horror Fest Bundle. Pozwala ona za niecałe 4 zł nabyć zestaw, w skład którego wchodza trzy gry - Scratches, Vigil: Blood Bitterness i Avencast: Rise of the Mage

Promocja dobiegnie końca za niecałe 14 dni. - Ruszyła promocja Horror Fest Bundle  (Scratches, Vigil: Blood Bitterness i Avencast: Rise of the Mage) - wiadomość - 2013-08-08
Promocja dobiegnie końca za niecałe 14 dni.

Na serwisie Bundle Stars ruszyła promocja Horror Fest Bundle. W jej ramach, wpłacając minimum 0,79 funta (w przeliczeniu niecałe 4 zł), otrzymacie trzy gry:

  1. Scratches
  2. Vigil: Blood Bitterness
  3. Avencast: Rise of the Mage

Wszystkie powyższe tytuły można aktywować na serwisie Steam. Promocja potrwa do 22 sierpnia. Warto dodać, że 5% z uzyskanych przychodów przekazanych zostanie na konto fundacji charytatywnej SpecialEffect.

  1. Horror Fest Bundle – oficjalna strona promocji

Horror Fest Bundle to kolejna interesująca promocja zorganizowana przez Bundle Stars. Serwis ten ma w zwyczaju kompletować paczki mniej znanych, ale mimo to wartych uwagi produkcji. Scratches to udany przygodówkowy horror, w którym zwiedzamy opanowaną przez siły nadnaturalne rezydencję. Z kolei Avencast: Rise of the Mage to dopracowane zręcznościowe RPG. Projekt wybija się na tle niezliczonych klonów Diablo intrygującym systemem walki opartym w większości na zaklęciach bojowych. Ostatnim tytułem jest Vigil: Blood Bitterness, czyli surrealistyczna przygodówka pozwalająca na zwiedzenie ruin pradawnej cywilizacji.