Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2012, 12:11

autor: Hed

Ruszyła nowa Indie Gala – gry na Androida i PC

Wystartowała nowa odsłona akcji The Indie Gala, tym razem poświęcona grom na Androida i PC. Za dowolną kwotę można kupić dwie produkcje z gatunku dungeon crawler, strategię turową i produkcję logiczną. W ramach bonusu przygotowano trzy inne tytuły pecetowe.

Ruszyła nowa Indie Gala – gry na Androida i PC - ilustracja #1

Wystartowała kolejna edycja akcji The Indie Gala. Tym razem można kupić w niej kilka gier na Androida, a za wpłacenie odpowiedniej kwoty uzyskać ich pecetowe wersje. W podstawowym zestawie znajdują się Great Little War Game, Smiles HD, Cardinal Quest i Legends of Yore. Dwie ostatnie produkcje reprezentują gatunek dungeon crawler i powinny spodobać się fanom RPG. To nie koniec atrakcji, bo specjalny dodatek zawiera kolejne tytuły.

Osoby, które zapłacą więcej od aktualnej średniej otrzymają dodatkowo trzy pecetowe produkcje: Manor of the Damned, Turba i Pitiri 1977. Poszczególne tytuły w paczce przypisują się do różnych platform dystrybucji cyfrowej (Desura, Steam), inne można ściągnąć bezpośrednio ze strony Indie Gala, aby zainstalować na pececie lub urządzeniu z systemem Android. Poniżej przedstawiamy kompletną rozpiskę akcji.

Podstawowe gry z Indie Gala:

Gry dostępne po wpłaceniu dowolnej kwoty:

Great Little War Game (Android) to trójwymiarowa strategia turowa na Androida utrzymana w humorystycznym stylu.

Ruszyła nowa Indie Gala – gry na Androida i PC - ilustracja #2

Smiles HD (Android, PC) to z kolei kolorowa gra logiczna o porównywaniu elementów z ekranu.

Ruszyła nowa Indie Gala – gry na Androida i PC - ilustracja #3

Cardinal Quest (Android, PC - Desura) – dungeon crawler inspirowany takimi tytułami jak Gauntlet, czy Golden Axe. W grze wcielamy się w bohaterów walczących ze złym Minotaurem.

Ruszyła nowa Indie Gala – gry na Androida i PC - ilustracja #4

Legends of Yore (Android, PC) – casualowa produkcja typu roguelike o rycerzu przemierzającym podziemia i wykonującym zadania.

Ruszyła nowa Indie Gala – gry na Androida i PC - ilustracja #5

Dodatkowe gry z Indie Gala:

Gry dostępne po wpłaceniu kwoty większej od aktualnej średniej:

Manor Of The Damned (PC - Desura) – zręcznościowa gra RPG utrzymana w stylu retro. Opowiada historię wampira, który zgodził się pomóc pewnej wiosce w walce ze złem.

Ruszyła nowa Indie Gala – gry na Androida i PC - ilustracja #6

Turba (PC – Steam) – muzyczna wariacja na temat gier logiczno-zręcznościowych o dopasowywaniu obiektów. Możemy użyć w niej własnych utworów z dysku.

Ruszyła nowa Indie Gala – gry na Androida i PC - ilustracja #7

Pitiri 1977 (PC – Desura) – platformówka nawiązująca do klasyki gatunku. Wcielamy się w niej w chłopca, który rusza na ratunek bratu porwanemu przez tajemnicze istoty.

Ruszyła nowa Indie Gala – gry na Androida i PC - ilustracja #8

Wpłat można dokonywać standardowo przy pomocy karty kredytowej lub konta PayPal. Podobnie jak w przypadku poprzednich akcji, możemy sami ustalić, gdzie mają trafić nasze pieniądze. Do wyboru są także organizacje/akcje charytatywne AbleGamers oraz Help Emilia.

  1. Oficjalna strona Indie Gala
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.