Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 listopada 2020, 16:00

autor: AlexB

Ruszyła druga edycja Gra Paczki. Branża gier i technologii wspólnie dla potrzebujących

Dziś równo o godzinie 15:00 czasu polskiego wystartował charytatywny stream Gra Paczka. Przez ponad 60 godzin będzie można obserwować w akcji najbardziej rozpoznawalnych polskich streamerów, zdobyć atrakcyjne nagrody, a także wspomóc finansowo projekt Szlachetna Paczka.

Miłośnicy elektronicznej rozrywki nieraz już udowodnili, że mają złote serca. Przykładem na to może być chociażby inicjatywa Gra Paczka. Jest to charytatywna, wielogodzinna transmisja na żywo, podczas której kilkudziesięcioro najbardziej rozpoznawalnych polskich streamerów prowadzi swoje relacje i zbiera pieniądze na rzecz projektu Szlachetna Paczka. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w maju tego roku. Kolejna wystartowała na platformie Twitch dziś równo o godzinie 15:00. Jednym z jej partnerów jest serwis GRYOnline.pl.

GraPACZKA - Twitch

Szlachetna Paczka, polscy streamerzy i branża technologiczna łączą siły w ramach charytatywnego streamu wspierającego organizację pomocy dla najbardziej potrzebujących w Polsce. Tych, którzy mają mniej szczęścia niż my.

Druga edycja Gra Paczki potrwa przez 60 godzin i zakończy się 15 listopada o północy. Przez ten czas będzie można obejrzeć w akcji takie internetowe osobistości jak AlbanPL, Bonkol, BandiT, Boonguś, CTSG, Dreuuu, Flamy, Hipnozaa, Kaftann, Koposova, Kycu, Lempiank, Lariss_Price, Łosiu, MegsonPekson, MICHU Miniuwa, Mordora, NieDaRadek, Niklaus Pieron, Neviina, Nexos, Nieuczesana, Ospanno, Pan KuBaka, PLKD, Rock, Sakebinii, Seto, SirMisiek, SouShibo, Tivolt, Tuttek, Wonziu, Veneea, Vuzzey, xEmtek, Yuuhi czy Ziemniak.

Podczas transmisji będzie można nie tylko się rozerwać oraz wspomóc szczytny cel, ale również zdobyć cenne nagrody, ufundowane m.in. przez All in! Games, AMD, CD PROJEKT RED, Gigabyte, Komputronik Gaming wraz z Fundacją Komputronik, MSI, SPC Gear, TRUST oraz wydawnictwo Znak. Rozdawane będą między innymi 100 egzemplarzy książki Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077, edycja kolekcjonerska Cyberpunka 2077 oraz mnóstwo sprzętu gamingowego (komputery, karty graficzne, procesory i inne podzespoły, a także akcesoria czy zestawy gracza). Zdecydowanie jest zatem na co polować.

Podczas ostatniej edycji Gra Paczki na rzecz Szlachetnej Paczki zebrano ponad 330 tysięcy złotych, które wydano na pomoc wykluczonym cyfrowo dzieciom, które w okresie „lockdownu” miały ograniczony dostęp do nauki zdalnej i kontakt z rówieśnikami. Tym razem głównym celem zbiórki są osoby poszkodowane w wyniku pandemii, powodzi, nagłej choroby czy niepełnosprawności. Każdy grosz jest ważny, zatem liczymy na Waszą hojność. No i zapraszamy do wspólnej zabawy!

  1. Oficjalna strona Szlachetnej Paczki
  2. Oficjalna strona wydarzenia Gra Paczka 2