Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 4 maja 2020, 16:12

autor: Froozyy

Ruszają ćwierćfinały Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

5 maja rozpocznie się pierwszy ćwierćfinał turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!. 28 zawodników powalczy o miejsca w dalszych etapach rozgrywek.

Ruszają ćwierćfinały Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! - ilustracja #1
Już wkrótce dowiemy się, kto przejdzie do dalszego etapu Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!.

Jutro odbędzie się pierwszy ćwierćfinał turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Transmisję z rozgrywek będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na platformie Twitch od godziny 19:00. Potyczki skomentują dla Was Paweł „Cruiser” Klimesz oraz Karol „Kasar” Suchecki. W roli eksperta pojawi się także jeden z najlepszych polskich zawodników TFT (reprezentujący barwy Illuminar Gaming) oraz wicemistrz zeszłej edycji – Łukasz „Tuttek” Lipka.

Kolejne rozgrywki zostały zaplanowane na odpowiednio 6, 9 oraz 10 maja. Weźmie w nich udział łącznie 28 zawodników, którzy powalczą o miejsca w następnym etapie. Warto przypomnieć, że z każdego ćwierćfinału dalej przechodzi trzech najlepszych zawodników, a po zakończeniu etapu zostaną dobrane dwie osoby z największą liczbą zdobytych punktów na przestrzeni wszystkich meczów ćwierćfinałowych.

Poniżej prezentujemy składy wszystkich grup ćwierćfinałowych.

Ćwierćfinał I – 05.05

Ćwierćfinał II – 06.05

Ćwierćfinał III – 09.05

Ćwierćfinał IV – 10-.05

Nagrody w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Nagrody za poszczególne miejsca w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! prezentują się następująco:

1. miejsce - 8 000 zł

2. miejsce – 4 000 zł

3. miejsce – 3 000 zł

4. miejsce – 2 000 zł

5-7. miejsca – 1 000 zł

Co więcej, dla zwycięzcy każdego turnieju kwalifikacyjnego, zwycięzców ćwierćfinałów i półfinałów przewidziane są słodkie upominki od marki E.Wedel.

Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników! Szczegółowe informacje wraz z regulaminem turnieju znajdziecie na naszej stronie. #zostanwdomu i śledź pojedynki zawodników w słodkim turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!