Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 maja 2020, 16:08

autor: Froozyy

Tyler Rake: Ocalenie wielkim hitem Netflixa

Ponad tydzień temu na platformie Netflix zadebiutowała nowa produkcja braci Russo - Tyler Rake: Ocalenie. Okazuje się, że może to być jedna z największych do tej pory premier wśród produkcji wydanych przez Netfliksa. Odtwórca głównej roli - Chris Hemsworth - podziękował fanom za tak pozytywny odbiór.

Tyler Rake: Ocalenie wielkim hitem Netflixa - ilustracja #1
Chris Hemsworth w najnowszej produkcji braci Russo i Netfliksa.

24 kwietnia tego roku na platformie Netflix zadebiutowało nowe dzieło braci Russo – Tyler Rake: Ocalenie (z ang. Extraction). Produkcja opowiada historię najemnika (w jego roli Chris Hemsworth), który, oferując swoje usługi na czarnym rynku, wplątał się w niebezpieczną misję uratowania bossa międzynarodowej siatki przestępczej. Jak się okazuje, film wzbudził spore zainteresowanie widzów i wszystko wskazuje na to, że jego premiera będzie największą wśród wszystkich produkcji Netfliksa. Według prognoz w przeciągu czterech pierwszy tygodni tytuł ten sprawdzi nawet 90 mln użytkowników.

Wcielający się w główną rolę Hemsworth podziękował na Instagramie fanom za ogromne wsparcie, dodając, jak bardzo zaskoczony jest takim odzewem. Powiedział również, że o planowanych kolejnych odsłonach serii jeszcze nic nie wiadomo, ale sam chętnie po raz kolejny wcieliłby się w tytułowego bohatera.

Za reżyserię Tylera Rake’a: Ocalenia odpowiedzialny był Sam Hargrave. Warto nadmienić, że ten film to jego debiut reżyserski (wcześniej pomagał braciom Russo przy wyczynach kaskaderskich m.in. w filmach Marvela). Obok Chrisa Hemswortha w filmie wystąpili m.in. David Harbour (Stranger Things), Randeep Hooda (Baaghi 2) czy też Pankaj Tripathi (Drive, Super 30). Widzowie oraz krytycy chwalą przede wszystkim aktorów oraz sceny kaskaderskie, aczkolwiek narzekają na słabo przedstawioną historię.