Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2019, 18:42

autor: Froozyy

Rusza halloweenowe wydarzenie w Borderlands 3

W Borderlands 3 rozpoczyna się halloweenowe wydarzenie, które potrwa do 5 grudnia. W trakcie niego gracze będą mogli dostać się na mapę, gdzie rezyduje nowy boss. Tam też dostępne będą do zdobycia unikatowe bronie. Wypełniając specjalne zadania, otrzymamy nagrody w postaci m.in. skórek Vault Hunterów.

Kapitan Haunt to nowy boss na halloweenowej mapie w Borderlands 3. - Rusza halloweenowe wydarzenie w Borderlands 3 - wiadomość - 2019-10-25
Kapitan Haunt to nowy boss na halloweenowej mapie w Borderlands 3.

Dzisiaj rozpoczyna się halloweenowe wydarzenie w Borderlands 3Bloody Harvest. Potrwa ono do 5 grudnia i podczas niego gracze będą mogli trafić na eventową mapę, zawalczyć z nowym bossem oraz zdobyć nagrody w ramach wyzwań.

Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami, aby dostać się do nowej lokacji, trzeba będzie zebrać hektoplazmę z opętanych przeciwników i zanieść ją do Maurice’a, który pojawi się na pokładzie statku Sanctuary III. Po wypełnieniu zadania otworzy on portal, który przeniesie gracza do upiornego Heck. To tam zawalczymy z nowym bossem – kapitanem Hauntem – oraz jego sługusami.

Przeciwnicy na halloweenowej mapie mają szansę na upuszczenie broni dostępnych tylko podczas tego wydarzenia (w tym legendarnego shotguna). W trakcie trwania Bloody Harvest zostaną udostępnione zadania, których wykonanie zaowocuje nagrodami w postaci skórek dla Vault Hunterów i urządzenia ECHO, modyfikacjami do tarcz i granatów czy też zawieszką do broni.

Borderlands 3 ukazało się 13 września 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wraz z pojawieniem się halloweenowego wydarzenia do gry trafił patch naprawiający sporo błędów.