Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 lutego 2013, 13:58

autor: Hed

Rozdajemy przedmioty do gry Arctic Combat – strzelanki free-to-play firmy Webzen

Jeśli planowaliście zacząć zabawę w Arctic Combat lub po prostu szukacie nowej strzelanki free-to-play, mamy dla Was propozycję. Wraz z firmą Webzen rozdajemy klucze gwarantujące dostęp do specjalnych wirtualnych przedmiotów we wspomnianej grze.

Promocyjny klucz do Arctic Combat to zestaw wirtualnych przedmiotów. - Rozdajemy przedmioty do gry Arctic Combat – strzelanki free-to-play firmy Webzen - wiadomość - 2013-02-18
Promocyjny klucz do Arctic Combat to zestaw wirtualnych przedmiotów.

Arctic Combat to strzelanka sieciowa free-to-play firmy Webzen, która wystartowała w grudniu ubiegłego roku. Dzisiaj mamy dla Was kody gwarantujące specjalne wirtualne przedmioty dedykowane tej produkcji. To świetna okazja, aby zacząć przygodę z grą lub wzbogacić swój arsenał o parę dodatków, w tym kupon wymiany broni, czy chociażby bonus przyspieszający zdobywanie doświadczenia. Udział w promocji jest banalnie prosty – wystarczy kilka kliknięć.

Klucze, które rozdajemy gwarantują dostęp między innymi do kuponu wymiany broni, przedmiotu zwiększającego zdobywane doświadczenie oraz punktów ułatwiających zdobycie przewagi w grze. Proces odbioru kodu jest banalnie prosty – wystarczy zalogować się na konto gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail i kliknąć w odpowiedni przycisk na stronie promocyjnej. Zdobyty numer należy wykorzystywać w sklepie z przedmiotami bezpośrednio z poziomu gry.

Rozpoczęcie zabawy w Arctic Combat wymaga założenia konta na stronie Webzen i zainstalowania klienta gry (dostępnego oczywiście za darmo). Po zalogowaniu się na konto Webzen należy kliknąć w przycisk „free-to-play” i wybrać odpowiedni serwer. Następnym krokiem jest utworzenie postaci i dołączenie do jednego z kanałów. Miejsce do wpisania kodu znajduje się w zakładce „Item Shop” lub „Inventory”. Szczegółową instrukcję znajdziecie tutaj.

Rozdajemy przedmioty do gry Arctic Combat – strzelanki free-to-play firmy Webzen - ilustracja #3Arctic Combat to pierwszoosobowa strzelanka free-to-play, która powinna spodobać się fanom gatunku. Akcja gry rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i dotyczy globalnego konfliktu między dwoma stronami: Allied Force (pod dowództwem Stanów Zjednoczonych) oraz Red Star Alliance (Rosja i jej sprzymierzeńcy). Zabawa została podzielona na sześć podstawowych trybów multiplayer, w których możliwości graczy definiuje nie klasa postaci, a dobrane uzbrojenie.

  1. Rozdajemy przedmioty do gry Arctic Combat