Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2014, 17:05

Rozdajemy kody do talii kart z gry Might & Magic: Duel of Champions – promocja dla użytkowników serwisu GRY-OnLine

We współpracy z firmą Ubisoft przygotowaliśmy dla Was kody, odblokowujące dostęp do darmowej talii kart w grze Might & Magic: Duel of Champions, które pochodzą z najnowszego dodatku Grzechy Zdrady. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników naszego serwisu.

Wraz z promocyjną talią otrzymamy także kartę Cyryla, a więc nowego bohatera frakcji Inferno

W tym miesiącu fani karcianej gry Might & Magic: Duel of Champions otrzymają możliwość zapoznania się z nowym dodatkiem dla produkcji, zatytułowanego Grzechy Zdrady. Rozszerzenie wprowadza 100 nowych kart oraz sześciu herosów. Z tej okazji, serwis GRY-OnLine oraz firma Ubisoft przygotowały specjalną promocję skierowaną do miłośników tytułu, a także osób, które nie miały jeszcze okazji się z nim zapoznać. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy naszego serwisu mogą udać się na dedykowaną stronę promocji gdzie otrzymają kod, odblokowujący dostęp do nowej talii frakcji Inferno. Zestaw, który będziemy mogli dowolnie modyfikować i dopasować do naszego stylu gry i strategii, zawiera w sumie 59 kart, w tym Cyryla, a więc władającego ogniami Sheogha herosa, który dowodzić będzie naszą armią.

  1. Rozdajemy talie kart dla frakcji Inferno w Might & Magic: Duel of Champions – strona promocji
  2. Rozdajemy talie kart dla frakcji Inferno w Might & Magic: Duel of Champions – strona promocji dla posiadaczy abonamentu Premium z opcją VIP

Aby aktywować talię należy wpisać otrzymany kod w zakładce REDEEM CODE znajdującej się w grze w panelu Sklep. Możemy to zrobić także na oficjalnej stronie gry, po uprzednim zalogowaniu się na konto gracza.

Might & Magic: Duel of Champions to karcianka osadzona w popularnym uniwersum serii Might & Magic, która zadebiutowała na PC w 2012 roku. Rozgrywka oparta jest przede wszystkim na sieciowych walkach z innymi graczami. Podczas pojedynków uczestnicy wykorzystują dostępne karty, reprezentujące jednostki i zaklęcia. Każdej armii przewodzi heros, który również reprezentowany jest w grze przez odpowiednią kartę. To od niego zależy, jakie jednostki i czary znajdą się w bitwie.

  1. Recenzja Might & Magic: Duel of Champions – świat Might & Magic nie boi się Hearthstone
  2. Poradnik dla Might & Magic: Duel of Champions
  3. Oficjalna strona Might & Magic: Duel of Champions