Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 lipca 2019, 13:23

autor: Froozyy

Rocky - rozważany jest kolejny film i pierwszy serial

W wywiadzie udzielonym dla portalu Variety Sylvester Stallone zdradził, że w planach jest powstanie kolejnej części Rocky'ego oraz nakręcenie prequelu serii w postaci serialu telewizyjnego.

Czy Sylvester Stallone po raz kolejny wcieli się w Rocky’ego Balboę? - Rocky - rozważany jest kolejny film i pierwszy serial - wiadomość - 2019-07-24
Czy Sylvester Stallone po raz kolejny wcieli się w Rocky’ego Balboę?

Na łamach portalu Variety ukazał się właśnie obszerny wywiad z Sylvestrem Stallone’em, który znany jest między innymi ze swojej roli Rocky’ego Balboy w filmach o włoskim bokserze. Aktor opowiada w nim między innymi o tym, jak przez całą swoją karierę nie dostał żadnych praw do marki Rocky’ego (mimo tego, że jakby nie patrzeć był jego twórcą) oraz jak wyglądała praca przy filmach w Hollywood. Warto przeczytać, co na ten temat do powiedzenia ma sam Stallone, jednak informacje o kolejnych częściach Rocky’ego podane pod koniec wywiadu zdecydowanie bardziej zainteresują fanów przygód "włoskiego ogiera".

W trakcie wywiadu Stallone zdradził, że aktualnie trwają dyskusje o nowym filmie z serii Rocky, który miałby powstać dzięki Winkler Films oraz Metro-Goldwyn-Mayer. Jego fabuła ma koncentrować się na młodym, mieszkającym nielegalnie w USA ulicznym bokserze, któremu Rocky chce pomóc. To, że trwają negocjacje z Sylvestrem Stallone’em dotyczące jego udziału w nowym filmie, potwierdził również reżyser i producent poprzednich części – Irwin Winkler.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Rocky’ego Balboy. Aktor grający włoskiego pięściarza zdradził podczas wywiadu, że w planach jest również stworzenie prequelu, który miałby się ukazać jako serial telewizyjny. Jednak do tej pory więcej informacji nie zotało ujawnione.

Jeśli mało Wam jeszcze Sylvestra Stallone’a, to przypominamy, że już 20 września ukaże się ostatnia część filmu z serii Rambo z jego udziałem w roli głównej. Pierwszy zwiastun możecie obejrzeć tutaj.