Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2019, 14:50

Premiera moda Seasons 19 do Farming Simulator 19

Dziś premiera długo wyczekiwanego moda Seasons 19 do gry Farming Simulator 19. Modyfikacja wprowadzi sporo zmian w systemach wzrostu oraz pogodowym. Pojawi się także naturalne zachowanie zwierząt oraz ulepszona naprawa pojazdów.

Duża modyfikacja zadebiutuje jeszcze dziś. - Premiera moda Seasons 19 do Farming Simulator 19 - wiadomość - 2019-07-24
Duża modyfikacja zadebiutuje jeszcze dziś.

Dziś premiera ogromnego moda Seasons 19 do gry Farming Simulator 19. Za modyfikację odpowiada Realismus Modding. Nowa zawartość wprowadzi wiele zmian do popularnego tytułu. Modyfikacja trafi równocześnie na komputery PC oraz Mac. Twórcy mają w planach również wersję konsolową, ale ta ukaże się dopiero w momencie, kiedy będą pewni, że mod jest pozbawiony błędów. No dobrze, to czego możemy się właściwie spodziewać? Nakładka ma maksymalnie „urealnić” rozgrywkę. By to osiągnąć, zdecydowano się na wprowadzenie ulepszonego systemu wzrostu roślin - od teraz każdy rok będzie inny, a raz użyta strategia może nie sprawdzić się po raz drugi.

Zmianie ulegnie także system pogodowy, który ma być bardziej realistyczny i jeszcze mocniej wpływać na stan uprawy. Co więcej, siła i kierunek wiatru wpłynie na turbiny i schnięcie trawy. Koniec ze świetnymi prognozami pogody, niczym z najlepszych aplikacji mobilnych. Zapomnijcie o dokładnej prognozie długoterminowej i reagujcie na sytuację.

Prócz modyfikacji działania flory, zmianie poddana zostanie również fauna. Wiek, płeć oraz waga zwierząt mogą wpłynąć na zapotrzebowanie pokarmowe. Trzeba także zadbać o to, by „kury miały czas na fajne wędrówki”, jak rapował niegdyś Taco Hemingway. Złe traktowanie zwierząt skończy się negatywnymi konsekwencjami. Poprawie ulegnie mechanika naprawy pojazdów i wiele, wiele innych. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj. Z podanej strony niebawem będziecie mogli również pobrać modyfikację.

Farming Simulator 19 trafił do sprzedaży 20 listopada 2018 roku. Tytuł jest dostępny na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Farming Simulator 19
  2. Poradnik do gry Farming Simulator 19
  3. Recenzja gry Farming Simulator 19