Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2017, 09:00

autor: Entelarmer

Rocket League z darmowym weekendem na Steamie

Do niedzieli 7 maja użytkownicy Steama mogą za darmo wypróbować Rocket League od studia Psyonix. Ponadto do poniedziałku gra oraz większość jej DLC będą przecenione o 30%.

Studio Psyonix zapowiedziało darmowy weekendRocket League – popularną grą sportową z samochodami roli głównej. Do godziny 21:00 7 maja użytkownicy Steama mogą zapoznać się ze wszystkimi trybami produkcji, która przyciągnęła ponad 30 milionów zarejestrowanych graczy. Oczywiście po zakończeniu promocji tytuł zniknie z waszych bibliotek gier. Jeśli jednak zechcecie kontynuować zabawę, to do 8 maja do godziny 19:00 Rocket League oraz większość dodatków zostało przecenionych o 30%. Dotyczy to zarówno podstawowej wersji gry, jak i pakietu Rocket League Game of the Year Edition, kosztujących odpowiednio 13,99 euro (ok. 59 zł) oraz 17,49 euro (ok. 74 zł). Wypada też przypomnieć, że do 11 maja trwa promocja w sklepie PlayStation, dzięki której tytuł zakupimy taniej również na konsoli firmy Sony.

Do niedzieli gracze mogą się cieszyć Rocket League za darmo. - Rocket League z darmowym weekendem na Steamie - wiadomość - 2017-05-05
Do niedzieli gracze mogą się cieszyć Rocket League za darmo.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rocket League

Rocket League