Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2018, 19:49

autor: Góral

Robert Lewandowski wśród nominowanych do FIFA 18 Team of The Year (TOTY)

Poznaliśmy listę 55 piłkarzy nominowanych do Team of The Year (TOTY), czyli drużyny roku w trybie Ultimate Team gier FIFA 18 i FIFA Mobile. Wyniki głosowania zostaną opublikowane 15 stycznia. Nagrodzeni zawodnicy zostaną udostępnieni w specjalnych paczkach w obu wymienionych tytułach.

Firma Electronic Arts ujawniła nazwiska piłkarzy nominowanych do Team of The Year (TOTY), czyli drużyny roku tworzonej w ramach trybu Ultimate Team w grze FIFA 18. Tym razem finalna jedenastka zostanie wybrana przez „pieczołowicie dobrane grono dziennikarzy, sportowców i członków społeczności” oraz ekipę EA. Każdy z członków jury wybierze 11 spośród 55 zawodników wyłonionych na podstawie ich występów na prawdziwych boiskach z 2017 roku. Tworzona będzie drużyna grająca w ustawieniu 4-3-3, czyli załapie się do niej jeden bramkarz, czterech obrońców, trzech pomocników i tylu samo napastników. Wyniki głosowania poznamy 15 stycznia. W tym samym dniu piłkarze z drużyny TOTY zadebiutują w ramach dostępnych tymczasowo paczek w FIFA 18 Ultimate Team oraz FIFA Mobile.

Robert Lewandowski wśród nominowanych do FIFA 18 Team of The Year (TOTY) - ilustracja #1

No dobra, po tym krótkim wyjaśnieniu nadszedł czas na nazwiska. By ułatwić Wam rozeznanie w temacie, poniżej publikujemy grafiki udostępnione przez Electronic Arts. Jeżeli chodzi o zawodników z Polski, to oczywiście nie zabrakło Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium i… to tyle. Dziwi trochę brak Kamila Glika z AS Monaco, który pokazał się w zeszłym roku ze świetnej strony, co zauważyła zresztą sama UEFA, nominując go do drużyny roku w swoim głosowaniu. Tak czy siak, to tyle jeżeli chodzi o rodzimy wątek. Dajcie znać w komentarzach, jaką Wy byście złożyli jedenastkę z następujących piłkarzy:

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy