Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 września 2022, 13:34

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Deadpool 3 będzie zwariowanym filmem drogi? Współtwórca zdradza możliwości

Współtwórca Deadpoola, Rob Liefeld, w ostatnim wywiadzie zdradził, co ma nadzieję zobaczyć w trzeciej odsłonie przygód ekscentrycznego superbohatera. W filmie u boku Ryana Reynoldsa wystąpi Hugh Jackman w roli Wolverine’a.

Źrodło fot. YouTube, Ryan Reynolds, 2022.
i

Internetowa wrzawa związana z sensacyjnym powrotem Hugh Jackmana do roli Wolverine’a jeszcze nie ucichła. Miłośnicy Rosomaka na całym świecie prowadzą w sieci żywe dyskusje na temat udziału gwiazdora w nadchodzącej, trzeciej części Deadpoola. Co prawda premiera filmu nastąpi dopiero w 2024 roku, ale wiele zniecierpliwionych osób (w tym ja) wyobraża sobie, jak może wyglądać ekranowe połączenie Reynolds – Jackman.

Reynolds i Jackman jak Gibson i Glover?

Na szczęście dzięki współtwórcy poprzednich dwóch odsłon o zwariowanym bohaterze możemy nakreślić w głowach konkretny obraz nadchodzącej historii. W rozmowie z portalem Comicbook amerykański scenarzysta i rysownik – Rob Liefeld – stwierdza, że w Deadpool 3 fanów może czekać dynamika podobna m.in. do tej między Melem Gibsonem i Dannym Gloverem w serii Zabójcza broń.

Bing Crosby/Bob Hope, film drogi. Czuję, że właśnie to dostaniemy. A może to bardziej Butch Cassidy i Sundance Kid. Sundance Kid był poważny, a Butch Cassidy był kombinatorem. A może to bardziej Zabójcza broń, gdzie jest Danny Glover i Mel Gibson. Ale gdzieś pomiędzy tymi przykładami, które właśnie podałem: Bing i Bob, Butch i Sundance, Newman/Redford będą Hugh i Ryan. To będzie potwór – zdradził Liefeld.

Film drogi i… wzajemna dekapitacja?

Co ciekawe, twórca wyobraził sobie również scenę, w której Deadpool i Wolverine testują swoje możliwości regeneracji, odcinając sobie wzajemnie kończyny. Trzeba przyznać, że owa wizja brzmi niezwykle kusząco.

Czy nie moglibyśmy po prostu patrzeć, jak jadą przez Amerykę? Czy nie moglibyśmy po prostu patrzeć, jak spacerują po centrum handlowym? Obaj mają czynnik uzdrawiający. Moglibyśmy zobaczyć, jak obaj dekapitują się nawzajem i odrastają im kończyny. Albo przynajmniej Wolverine odcina hojne kawałki Deadpoola – dodał w rozmowie.

Bez względu na to, jak będzie wyglądać fabuła przyszłego obrazu Marvela, pewne jest, że chemia pomiędzy Reynoldsem a Jackmanem (której przedsmak mieliśmy przy okazji filmu zapowiadającego powrót Wolverine’a) zapewni nam kawał świetnej zabawy.

Przypomnijmy, że oczekiwanie na występ obu bohaterów w filmie Deadpool 3, możecie sobie urozmaicić oglądając poprzednie odsłony widowisk z ich udziałem. Wszystkie filmy znajdziecie w serwisie Disney+.

Disney+ kupisz tutaj

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej