Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2017, 21:35

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Rising Storm: Game of the Year Edition za darmo w Humble Store

Za kilka dni ukaże się gra Rising Storm 2: Vietnam, ale wcześniej możecie nadrobić zaległości w postaci Rising Storm: Game of the Year Edition, które obecnie rozdawane jest za darmo w Humble Store.

W ostatnim czasie co chwilę można załapać się na jakąś darmową grę, ewentualnie darmowy weekend. Np. obecnie bez ponoszenia kosztów da się bawić Falloutem 4, jutro rozpocznie się podobna akcja związana z Overwatchem, dwa dni temu na Steamie rozdawano Starpoint Gemini 2 itd. Jeżeli mimo wszystko dalej nie macie co robić, to w sklepie Humble Store znajdziecie Rising Storm: Game of the Year Edition. Oczywiście za darmo. Jedyne, co musicie zrobić, to „zakupić” grę, by cieszyć się nią na zawsze. Musicie jednak się spieszyć, gdyż promocja potrwa do soboty do godziny 19:00. Jeszcze jedna ważna rzecz. Otrzymany klucz należy wykorzystać przed 10 czerwca, gdyż później straci ważność.

Rising Storm ma już swoje lata, ale to nadal dobra gra. - Rising Storm: Game of the Year Edition za darmo w Humble Store - wiadomość - 2017-05-26
Rising Storm ma już swoje lata, ale to nadal dobra gra.

Rising Storm to pierwszoosobowa strzelanka od studia Tripwire Interactive (twórcy m.in. serii Killing Floor). Produkcja ukazała się na komputerach osobistych w 2013 roku i zebrała wiele pozytywnych opinii – zarówno wśród graczy, jak i recenzentów. Podczas zabawy bierzemy udział w wydarzeniach, jakie miały miejsce na wyspach Pacyfiku w latach 1942-1945. Grę wyróżnia klimat, realistyczne podejście do rozgrywki oraz przyjemny multiplayer.

Za kilka dni, 30 maja, ukaże się sequel produkcji, zatytułowany Rising Storm 2: Vietnam. Zgodnie z nazwą, tym razem udamy się do Wietnamu, gdzie wcielimy się w walczących ze sobą żołnierzy armii USA oraz Wietnamu (NVA i Wietkong).