Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2017, 09:13

autor: Góral

Starpoint Gemini 2 za darmo na Steamie

Do jutra do godziny 19:00 czasu polskiego możecie za darmo pobrać PC-tową wersję gry Starpoint Gemini 2 z 2014 roku. Wystarczy, że udacie się na Steama i dodacie produkcję do swojej biblioteki.

Jeżeli mieliście ochotę na niezłą grę strategiczną, to dzięki najnowszej promocji na Steamie możecie za darmo otrzymać wydane w 2014 roku Starpoint Gemini 2. Produkcję bez ponoszenia żadnych kosztów przypiszecie do swojego konta do 24 maja do godziny 19:00 czasu polskiego. Oczywiście po zakończeniu promocji gra zostanie u Was na zawsze (a przynajmniej dopóki będzie działać Steam).

W Starpoint Gemini 2 przemierzamy pełen rozmaitych atrakcji Układ Gemini. - Starpoint Gemini 2 za darmo na Steamie - wiadomość - 2017-05-23
W Starpoint Gemini 2 przemierzamy pełen rozmaitych atrakcji Układ Gemini.
Starpoint Gemini 2 w skrócie:
  • strategia, z elementami RPG i symulatora kosmicznego;
  • ukazała się w 2014 roku;
  • do 24 maja do godziny 19:00 czasu polskiego dostępna za darmo na Steamie.

Starpoint Gemini 2 zadebiutowało na PC-tach we wrześniu 2014 roku, a rok później ukazało się na konsoli Xbox One. Jest to strategia z elementami RPG i symulatora kosmicznego, w której wcielamy się w kapitana statku przemierzającego Układ Gemini. Tam czekają na nas rozmaite przygody, w tym zadania generowane losowo. Podczas zabawy musimy nie tylko eksplorować przestrzeń kosmiczną, ale także walczyć z wrogami, handlować czy korzystać z usług najemników. Dodatkowo deweloperzy ze studia Little Green Men zatroszczyli się o system rozwoju, dzięki czemu z czasem zdobywamy nowe umiejętności.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Starpoint Gemini 2

Starpoint Gemini 2