Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 sierpnia 2022, 15:40

Ring of Pain za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra Ring of Pain. Produkcję będzie można odebrać do 1 września.

[Aktualizacja] Ring of Pain można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oraz Submerged: Hidden Depths.

Przez minione siedem dni wszyscy użytkownicy platformy Epic Games Store mogli zdobyć bezpłatny egzemplarz gry Doom 64, a także pakiet dodatków do darmowego sieciowego beat 'em upa Rumbleverse. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, obie te rzeczy możecie przypisać do swoich kont jeszcze do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, oddane w ręce graczy zostanie Ring of Pain.

Ring of Pain jest dość oryginalną turową grą roguelike, która łączy także elementy dungeon crawlera oraz karcianki. Za jej powstanie odpowiadają Simon Boxer i studio Twice Different. Akcja tytułu toczy się w świecie, który został wypaczony przez psychikę bezimiennego głównego bohatera. Pełno jest w nim różnorakich niebezpieczeństw. Naszym zadaniem jest odnalezienie wyjścia z tej sytuacji, w czym pomoże nam tajemnicza istota zwana po prostu Sową.

Zabawa w tytule polega na eksplorowaniu kolejnych lokacji, złożonych z losowo wybranego zestawu kart ułożonego w okrąg. Mamy możliwość wchodzenia w interakcję z poszczególnymi kafelkami, wywołując określone efekty. Czasem odnajdziemy przedmioty, czasem zainicjujemy jakieś wydarzenie, a czasem spotkamy się z przeciwnikiem. Wszystko rozgrywane jest w systemie turowym.

W serwisie Metacritic pecetowa wersja Ring of Pain ma średnią ocen na poziomie 74/100 (na podstawie 9 recenzji). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej napisy).

Ring of Pain na platformie Epic Games Store

Ring of Pain będzie można odebrać na platformie Epic Games Store do 1 września. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka pozycja zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

Na koniec jeszcze przypominamy, że równolegle w Epic Games Store można przygarnąć bezpłatny pakiet do Destiny 2 z okazji 30-lecia studia Bungie. Będzie on rozdawany do 30 sierpnia. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej