Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 06:50

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Resident Evil 7: Biohazard zapowiedziane

Podczas konferencji firmy Sony na tegorocznych targach E3 zapowiedziano grę Resident Evil 7: Biohazard, czyli kolejną odsłonę kultowej serii survival horrorów. Tytuł ukaże się na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w styczniu 2017 roku, ale posiadacze PS4 już teraz mogą pobawić się wersją demo.

W czasie konferencji firmy Sony Interactive Entertainment, która miała miejsce na tegorocznych targach E3 w Los Angeles, zapowiedziano grę Resident Evil 7: Biohazard – kolejną, siódmą pełnoprawną odsłonę kultowej serii survival horrorów. W odróżnieniu od swoich poprzedników, „siódemka” porzuca perspektywę trzeciej osoby na rzecz widoku FPP. Co ciekawe, tytuł będzie można przejść od początku do końca przy użyciu zestawu wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR, co niewątpliwie spotęguje atmosferę grozy. To jednak nie koniec atrakcji dla użytkowników konsoli Sony, gdyż subskrybenci usługi PlayStation Plus mogą już teraz pobrać bezpłatne demo pod tytułem Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour. Zachęcamy również do obejrzenia zwiastuna widocznego powyżej i gameplayu dostępnego poniżej.

Resident Evil 7: Biohazard zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera odbędzie się 24 stycznia 2017 roku.

Resident Evil 7: Biohazard zapowiedziane - ilustracja #2
Resident Evil 7: Biohazard zapowiedziane - ilustracja #3
Resident Evil 7: Biohazard zapowiedziane - ilustracja #4
Resident Evil 7: Biohazard zapowiedziane - ilustracja #5
Resident Evil 7: Biohazard zapowiedziane - ilustracja #6
Resident Evil 7: Biohazard zapowiedziane - ilustracja #7
Resident Evil 7: Biohazard zapowiedziane - ilustracja #8

Kilka dodatkowych zrzutów ekranu można zobaczyć w naszej galerii zdjęć.