Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 lipca 2021, 21:44

autor: hexx0

Rekrutacja do GRY-OnLine powoli dobiega końca - ostatni dzwonek na dołączenie do zespołu

Rekrutacja do firmy GRY-OnLine S.A. powoli dobiega końca. Czekamy na ostatnie aplikacje, a potem będziemy kontaktować się z wybranymi osobami. Jeśli więc chcecie do nas dołączyć, radzimy się pospieszyć.

Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o pięciu wolnych etatach w firmie GRY-OnLine S.A., które czekają na pasjonatów gier, filmów i technologii. Czas na przyjmowanie aplikacji powoli dobiega końca, więc jeśli chcecie współtworzyć serwis GRYOnline.pl, to radzimy pospieszyć się z ich dopieszczaniem i nadsyłaniem. Przypominamy również o aktualnych ofertach. Sprawdźcie je, bo możliwe, że szukamy właśnie Was.

Redaktor działu Publicystyka

Potrafisz sprawnie zarządzać pracą zespołu? Masz świetne pomysły na artykuły czy felietony o grach i często łapiesz się za głowę, bo nikt nie pisze na dany temat? Dobrze znasz zasady języka polskiego i lubisz redagować teksty? Publicystyka może być dla Ciebie dobrym miejscem na start. Zwłaszcza że nie musisz mieszkać w Krakowie – byłoby to na pewno duże ułatwienie, ale jeśli jesteś z innej miejscowości, to też możesz się zgłosić, bo nie wykluczamy pracy zdalnej. Na jakich zasadach? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Redaktor działu Technologie

A może bardziej niż gry interesuje Cię szeroko pojęty świat technologii? Skoro tak, u nas będziesz mieć okazję spełnić się aż na trzech polach. Nie tyko bowiem prowadzimy newsroom poświęcony hardware’owi i software’owi, ale również tworzymy teksty publicystyczne na związane z nimi tematy. Od jakiegoś czasu mamy też dedykowany tym zagadnieniom kanał w serwisie YouTube – GRYOnline Technologie. Na nudę na pewno nie będziesz więc narzekać. Czego wymagamy? Między innymi znajomości programu Microsoft Word i języka angielskiego oraz umiejętności organizacyjnych. Więcej szczegółów znajdziesz w poniższej ofercie.

Esport Manager Friendly Fire

Nie wiem, czy wiecie, ale posiadamy także dział Friendly Fire, który zajmuje się organizowaniem turniejów e-sportowych. Tutaj także potrzebujemy nowego człowieka – specjalisty, który ma doświadczenie w planowaniu i realizacji tego typu wydarzeń. Jeśli nim dysponujesz, a trendy panujące w świecie rozgrywek multiplayer nie są Ci obce, możesz wspomóc działania Friendly Fire na arenie międzynarodowej. Chętni powinni wiedzieć, że wymagane są umiejętności nie tylko organizacyjno-techniczne, ale także komunikacyjne, jak również obeznanie w mediach społecznościowych (Twitch, YouTube, Twitter, Facebook, TikTok). Pozostałe szczegóły znajdziecie poniżej.

Junior SysOps/DevOps

Nasze serwisy działają dzięki ciągłym staraniom ludzi z działu IT. W tej chwili poszukują oni kandydata na stanowisko Junior SysOps/DevOps. Wymagają m.in. ponadprzeciętnej znajomości języka programowania JavaScript i środowiska Node.js oraz przynajmniej podstawowej wiedzy na temat sieci komputerowych. Niezbędne też będą świetna organizacja pracy i dbałość o detale. Pozostałe warunki zatrudnienia, a także bardziej szczegółowy opis stanowiska – niezbędna, zwłaszcza na początku, będzie obecność w Krakowie – znajdziecie w poniższej ofercie.

Office manager

A na koniec coś dla osób, które są zainteresowane wyłącznie pracą stacjonarną. Poszukujemy bowiem kogoś, kto będzie odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego biura. Office manager stanowi wsparcie dla działu księgowo-finansowego w firmie i odpowiada przede wszystkim za przygotowywanie raportów biznesowych, logistykę, płynny obieg korespondencji, obsługę klienta i zaopatrzenie biura. Jeśli jesteście zainteresowani, odsyłam Was bezpośrednio do oferty pracy, gdzie znajdziecie więcej szczegółów.

Adresy e-mail, pod które należy wysyłać CV i listy motywacyjne, znajdziecie pod powyższymi linkami. Zwróćcie tylko uwagę, czy kandydując na wybrane przez Was stanowisko, nie trzeba załączyć przykładowych tekstów, które pozwolą nam ocenić Wasze umiejętności. No i nie zapomnijcie o klauzuli o przetwarzaniu danych w celach rekrutacyjnych (zamieściliśmy ją poniżej).

Jeśli żadna z powyższych ofert Wam nie odpowiada, wiedzcie, że poszukujemy także autorów wiadomości, artykułów, recenzji oraz wpisów encyklopedycznych. Wszystkie nasze propozycje znajdziecie tutaj. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRY-Online S.A., dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez GRY-Online S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych jest GRY-Online S.A., podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) w związku z zamiarem pozyskania Pani/Pana danych osobowych dla celów rekrutacji niniejszym informujemy, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GRY-OnLine S.A., z siedzibą w Krakowie przy al. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków.

2) Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się pod adresem e-mail [email protected]

3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzonej aktualnie rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Administratora w okresie następnych 12 miesięcy. W przypadku gdyby w wyniku prowadzonych w tym okresie rekrutacji Pani/Pana kandydatura nie została zaakceptowana i nie doszło do zawarcia stosownej umowy, Państwa dane zostaną usunięte.

4) Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie Artykułu 6 ust.1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – tzn. przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody

5) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą również operatorzy pocztowi w przypadku kierowania do Państwa pisemnej korespondencji dotyczącej prowadzonej rekrutacji.

6) Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

7) Posiada Pani/Pan nieograniczone prawo do żądania od Administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, a także prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania. Posiada również Pani/Pan prawo do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8) W razie gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych, ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

9) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest konsekwencją wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych i nie jest wymogiem ustawowym ani umownym a zatem nie występują po Pani/Pana stronie ewentualne konsekwencje niepodania danych, za wyjątkiem rezygnacji z/braku możliwości udziału w procesie.

10) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.