Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 20 grudnia 2017, 13:04

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Redakcyjna Bitwa w Overwatchu - podsumowanie

Ostatnia w tym roku Redakcyjna Bitwa dobiegła końca. Tym razem redaktorzy i czytelnicy zmierzyli się ze sobą w szybkim i brutalnym Overwatchu.

Redakcyjna Bitwa w Overwatchu - podsumowanie - ilustracja #1

W piątek wieczorem mieliście okazję zagrać z Kacprem, WildCamelem i Kwiściem w Overwatcha. Graliśmy głównie na standardowych mapach, ale nie zabrakło też krwiożerczych pojedynków między dwunastoma Mei. Większość meczy była super zacięta. Już pierwsza mapa Wieża Lijang skończyła się różnicą zaledwie 2%. Zabawa była naprawdę przednia, a wszystko można było obejrzeć na naszym streamie prowadzonym przez Elessara, który starał się odpowiadać na wszystkie wasze pytania.

Była to już ostatnia bitwa w tym roku, ale to na pewno nie koniec podobnych wydarzeń. Plany na przyszły rok mamy dość ambitne, więc jest na co czekać. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia powtórki ze streama i krótkiego zestawienia statystyk. Tych drugich nie ma zbyt wiele, bo Overwatch na nie wiele pozwala w tej kwestii, a staraliśmy się wycisnąć ile się dało.

PS. Do Świąt jeszcze kilka dni zostało, ale w przeciągu kilku kolejnych dni wszyscy uczestnicy bitwy powinny otrzymać w grze drobne upominki. Dzięki za wspólne granie!

Redakcyjna Bitwa w Overwatchu - podsumowanie - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.