Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2018, 20:32

autor: Ender

Red Dead Redemption 2 – specjalna zawartość dla posiadaczy PlayStation 4

Studio Rockstar przedstawiło bonusową zawartość, która na 30 dni trafi wyłącznie do fanów Red Dead Redemtion 2 wybierających platformę PlayStation 4. W jej skład wchodzi nowe siodło, koń, strój oraz rewolwer. Niektórych z tych specjalnych przedmiotów będzie można używać tylko w Red Dead Online.

Na oficjalnym blogu PlayStation studio Rockstar przedstawiło cztery bonusowe przedmioty w Red Dead Redemption 2, które dostępne będą wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4, przez 30 dni od czasu ich debiutu w grze. Trzy z nich przeznaczone są do wykorzystania wyłącznie w Red Dead Online, a więc w trybie zabawy wieloosobowej, którego otwarta beta powinna wystartować w listopadzie (wciąż nie znamy dokładnej daty), a więc w około miesiąc po premierze podstawki, która zaplanowana jest na 26 października.

Pierwszym bonusem jest tzw. Grizzlies Outlaw Outfit, a więc elegancki wełniano-skórzany strój, inspirowany stylem dobrze sytuowanych szefów półświatka z północnych Stanów Zjednoczonych. Kostium będzie można użyć zarówno w trybie fabularnym, jak i podczas rozgrywek multiplayer. Osoby logujące się po raz pierwszy do Red Dead Online otrzymają również niezwykle szybkiego konia rasy arabskiej, siodło ze skóry aligatora, zapewniające bonusy do wytrzymałości i punktów życia rumaka, oraz grawerowany stalowy rewolwer.

Zaznaczmy, że tryb Red Dead Online będzie dostępny tylko dla posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Red Dead Redemption 2
  2. Jak GTA 6, tylko na Dzikim Zachodzie – Red Dead Redemption 2 zachwyca
  3. Wszystko o Red Dead Redemption 2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2