Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2019, 16:19

autor: Frozen

Rainbow Six Siege z ogromną aktualizacją – nawet 54 GB do pobrania

Osoby nieposiadające szybkiego łącza będą musiały uzbroić się w cierpliwość przed następnym uruchomieniem gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Aktualizacja dodająca nową operację Burnt Horizon zajmuje od 33 GB do nawet 54 GB, zależnie od platformy.

Twórcy zapewniają, że duże rozmiary tego patcha to wyjątek. Kolejne aktualizacje mają ważyć dużo mniej. - Rainbow Six Siege z ogromnym patchem – od 33 GB do 54 GB w zależności od platformy - wiadomość - 2019-03-06
Twórcy zapewniają, że duże rozmiary tego patcha to wyjątek. Kolejne aktualizacje mają ważyć dużo mniej.

Dzisiejsza aktualizacja do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oprócz zapowiadanej wcześniej operacji Burnt Horizon wprowadza gruntowne zmiany w strukturze plików gry, dzięki czemu tytuł ma zajmować mniej miejsca na dysku twardym. Niestety, przy tak dużych zmianach, wielkie patche są nieuniknione. Aktualizacja zajmuje około 33 GB na PlayStation 4, 38 GB na Xboksie One i aż 54 GB na PC. Ubisoft zapewnia, że to jednorazowe utrudnienie i kolejne patche będą już standardowych rozmiarów, a zmiana na dłuższą metę przysłuży się graczom (nie sprecyzowano jednak, w jaki konkretnie sposób).

Rozszerzenie Burnt Horizon wprowadza do gry dwoje nowych pochodzących z Australii operatorów – ofensywną Gridlock i defensywnego Mozzie, a także nową mapę Outback. Aktualizacja przynosi również zmiany w playlistach, poprawki związane z balansem rozgrywki, a także naprawia wiele błędów. Pełna lista zmian znajduje się na oficjalnej stronie produkcji.