Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2021, 19:28

autor: hexx0

Lubiany tryb Winter Express powróci w wydarzeniu świętecznym w Apex Legends

Nadchodzi wydarzenie świąteczne w Apex Legends. 7 grudnia rozpocznie się Raiders Collection Event, w którym powróci znany z poprzednich lat tryb Winter Express. Nie zabraknie również unikalnych elementów kosmetycznych do zdobycia.

Zbliżające się Boże Narodzenie to tradycyjnie czas eventów w sieciowych grach wideo. Dwa dni temu pisaliśmy o nadchodzącym tego typu wydarzeniu w World of Tanks, a dziś plany na najbliższe tygodnie ujawnili twórcy Apex Legends. Jeśli jednak spodziewacie się śniegu i choinek, odpowiedzialne za tę strzelankę studio Respawn Entertainment Was rozczaruje. Wraz z rozpoczynającym się 7 grudnia Raiders Collection Event na serwery owej produkcji zawitają bowiem pirackie stroje i tropikalny klimat. Poniżej znajdziecie zwiastun omawianego wydarzenia.

Główną atrakcją Raiders Collection Event ma być znany z poprzednich lat limitowany czasowo tryb Winter Express, w którym trzy drużyny graczy walczą o przejęcie ozdobionego świątecznym motywem pociągu na mapie World's Edge – swego czasu fani postulowali, żeby ten wariant rozgrywki zagościł w Apex Legends na stałe. Co ciekawe, nie będzie on taki sam jak w przeszłości, gdyż tym razem przed rozpoczęciem meczu przyjdzie nam wybrać wyposażenie.

Oprócz dobrej zabawy, podczas Raiders Collection Event nie zabraknie też możliwości zdobycia legendarnych elementów kosmetycznych w iście pirackim stylu dla takich postaci jak Walkiria, Loba, Revenant, Bloodhound, Pathfinder, Wraith i Wattson. Szczególnie wyróżniona zostanie ostatnia wymieniona bohaterka – otrzyma bowiem radar energii wzorowany na kultowej zabawce Tamagotchi.

Lubiany tryb Winter Express powróci w wydarzeniu świętecznym w Apex Legends - ilustracja #1
Budzi wspomnienia, prawda? Źródło: Respawn Entertainment.

Aktualizacja wprowadzająca do Apex Legends wydarzenie świąteczne przyniesie również sporo modyfikacji w balansie – m.in. umiejętność Skupienie uwagi Seera będzie się aktywowała nieco szybciej. Pełną listę mających wejść do gry zmian znajdziecie tutaj. Raiders Collection Event potrwa zaś do 21 grudnia.