Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 24 marca 2023, 11:35

Quest Wzmocnienie morale w Diablo 4 - jak użyć emotki?

Wzmocnienie morale (Raising Spirits) to poboczny quest z Kyovashad w Diablo IV. Możecie mieć problemy z jego ukończeniem, gdyż Wasza postać musi skorzystać z emotki (emotes).

Źródło fot. Blizzard Entertainment
i

Z naszego poradnika do Diablo 4 dowiecie się jak rozpocząć poboczną misję Wzmocnienie morale (Raising Spirits), a także jak użyć emotki na żołnierzach (militia) żeby ich pozdrowić. Poprawne wykonanie tej akcji jest wymagane do zaliczenia questu.

Odblokowanie pobocznego questu

Po dotarciu do miasta Kyovashad musicie znaleźć znacznik pobocznego questu Wzmocnienie morale (Raising Spirits) – dotrzyjcie do północnej części miasta i porozmawiajcie ze strażniczką Bozą (Guard Boza).

Użycie emotki Wiwat (Cheer) obok żołnierzy

Przejdźcie do miejsca oznaczonego niebieskim okręgiem na mapie, w którym trenują żołnierze (Militia).

Nie możecie tradycyjnie zagadać do żołnierzy klikając na nich. Zamiast tego trzeba wywołać okno emotek (Emotes), które używane są też m.in. do komunikowania się z innymi graczami.

Poszukiwanej emotki nie znajdziecie w pierwszym oknie menu kołowego. Przejdźcie do pierwszej zakładki – dopiero tu znajdziecie poszukiwaną emotkę Wiwat (Cheer).

Zakończenie questu

Wybranie właściwej emotki zaktualizuje quest. Możecie powrócić do strażniczki Bozy i odebrać nagrody – 280 złota, 20 punktów reputacji (Renown) i 624XP.

Więcej na temat Diablo 4 znajdziecie tutaj:

  1. Poradnik do gry.

Jacek Hałas

Jacek Hałas

Z GRYOnline.pl współpracuje od czasów prehistorycznych, skupiając się na opracowywaniu poradników do gier dużych i gigantycznych, choć okazjonalnie zdarzają się i te mniejsze. W swoim dorobku autorskim, oprócz ponad 200 poradników, ma również m.in. recenzje, zapowiedzi i teksty publicystyczne. Prywatnie jest graczem niemal wyłącznie konsolowym, najchętniej grywającym w przygodowe gry akcji (najlepiej z dużym naciskiem na ciekawą fabułę), wyścigi i horrory. Ceni również skradanki oraz taktyczne turówki w stylu XCOM. Gra dużo, nie tylko w pracy, ale także poza nią, polując - w granicach rozsądku i wolnego czasu - na trofki i platyny. Poza grami lubi wycieczki rowerowe, a także dobrą książkę, szczególnie autorstwa Stephena Kinga oraz seriale (z klasyków najbardziej Gwiezdne Wrota, Rodzinę Soprano i Supernatural).

więcej