Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2015, 10:20

autor: Sarge

Quantum Break ominie targi E3, ale pojawi się na gamescomie

Drugi rok z rzędu gra Quantum Break nie pojawi się na targach E3 w Los Angeles. Studio Remedy Entertainment szykuje wszystkie siły na sierpniową imprezę gamescom, gdzie zostanie zaprezentowany kolejny fragment rozgrywki.

Sam Lake ze studia Remedy Entertainment potwierdził, że najbliższy pokaz rozgrywki z gry Quantum Break odbędzie się na sierpniowych targach gamescom w Kolonii. Oznacza to, że długo oczekiwana produkcja ekskluzywna na Xboksa One po raz kolejny nie zostanie pokazana na czerwcowym E3 w Los Angeles. Dyrektor kreatywny ogłosił to za sprawą widocznego powyżej filmu nawiązującego do dwudziestolecia fińskiego zespołu deweloperskiego. Zwiedzający targi gamescom będą mogli własnoręcznie przetestować najnowsze demo Quantum Break, więc za dwa miesiące w sieci powinno pojawić się wiele materiałów wideo prezentujących kolejny fragment kampanii. Do tego czasu musimy być cierpliwi, bo nic nie wskazuje na to, by wcześniej było nam dane zobaczyć tytuł w akcji.

Quantum Break to kolejna gra akcji twórców serii Max Payne i Alan Wake, która ukaże się w 2016 roku wyłącznie na Xboksie One. Fabuła najnowszego tytułu zostanie podzielona na odcinki i przeniesie nas do nieodległej przyszłości, gdy na fikcyjnej uczelni North Eastern U.S. Riverport University prowadzone są badania nad możliwościami podróży w czasie. Jeden z eksperymentów zakończył się wypadkiem, przez co trójka naukowców zostaje obdarzona zdolnością manipulowania czasem. To właśnie oni będą grywalnymi bohaterami Quantum Break.

Ostatnia aktualizacja: 2015-06-09

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach